Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Zafer Alpat Hz. Musa Rolü için 3000 Kişi Arasından Seçildi

Dizi Magazin 11 Temmuz 2016
136 views

“The Story of God’ adlı belgeselde Hz. Musa rolünde yer alan Türk oyuncu Zafer Alpat Bodrum’da tatil yapıyor.

National Geographic Channel için 6 bölümlük, farklı kültürlerde dinsel inancın ele alındığı “The Story of God’ adlı belgeselde Hz. Musa rolünde yer alan Türk oyuncu Zafer Alpat Bodrum’da tatil yapıyor.

HOLLYWOOD’DA EĞİTİM ALDI DENEMELERE KATILDI

Hollywood’da iki yıllık eğitim alan, dizi, sinema ve reklamlarda oynayan Alpat, Hz. Musa rolü için okul yönetiminin önerisi ile deneme çekimlerine katıldığını söyleyen Alpat şunları söyledi:

Hollywood’da Türk oyuncu Zafer Alpat Hz. Musa’yı oynayacak

3 BİN KİŞİ ARASINDAN SEÇİLDİ

Amerika’nın yanı sıra başka ülkelerden 3 bine yakın kişi deneme çekimi için gelmişti. Dışarıya baktım bütün arkadaşlar George Clooney, Brad Pitt gibiydi. İlk etapta şansımım bulunmadığını düşündüm.

“HZ. MUSA ROLÜ SENİN” DEDİ

Ama ABD’de bir söz var ‘Kimse bilemez neyin ne olacağını’ diye. O yüzden şansımı denedim. Yönetmen, beni beğenip, tekrar çekime çağırdı. İki, üç isim arasında karsız kaldığını söyledi. Ertesi gün ise bana ‘Hz. Musa sensin’ dedi.”

TÜRKAN, UMUT YOLCULARI VE KÖPRÜ’DE DE OYNAMIŞTI

Tatil sonunda İstanbul’a gidip sinema ve dizilerde ilgili iş görüşmelerine devam edeceğini belirten Alpat, oyunculuk kariyerine nerede devam edeceğini rol alacağı projenin belirleyeceğini akaydetti.

Eski bir model olan Alpat, 2003 yılında başladığı oyunculuk deneyiminde ‘Köprü’ ve ‘Umut yolcuları’ dizisi ile ‘Türkan’ adlı sinema filminde rol aldı. (Hürriyet)

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da99 sorgu var. 0,331 saniyede yüklendi.