İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Anket: En Sevdiğiniz Kısmetse Olur Yarışmacısı Kim? (14-20 Mart 2016)

Anket, Manşet, Tv Magazin 16 Mart 2016
34.982 views

Geçtiğimiz Ayın en sevileni kim oldu? En sevdiğiniz Kısmetse Olur Yarışmacısına Oy verin.

Geçen ay yaptığımız ve sizlerden yoğun ilgi gören “Güncel Kısmetse Olur Anketi” bu hafta yineleniyor ve yenileniyor. Geçen ay sizlerin oyları ile en çok sevilen yarışmacı Ayça Beğen oldu.

GEÇEN AYIN KISMETSE OLUR ANKETİ SONUCU İÇİN TIKLAYIN

Bundan böyle her eleme gerçekleştiğinde de anketimiz yenilenecek ve en sevilenler tablosu her hafta sizin oylarınız ile şekillenmeye devam edecek.

Size göre Kısmetse Olur evinin en beğenilen yarışmacısı kimdir? Program bitimine kadar  devam edecek olan anketimiz sürekli güncellenecek, elenen yarışmacılar aldıkları dereceler ile anketten çıkıp bu sayfada arşiv olarak yerini alacaktır.

Anketimizde yer alan isimler Adnan Kızıltaş, Ayça Beğen, Cansel Çördük, Ceyda Kırıcı, Emre Ubeyi, Eser West, Hazal Atabek, Mehtap Taşkıran, Melis Buse Betyakan, Murat Özbakan, Nur Erkoç, Semih Kurtulmuş, Tankut Denker, Bayram Ali Sundu, Cansu Deliktaş

Kısmetse Olur Anketi

[polldaddy poll=9349628]

loading...


Yorumlar
  • sedat

    evde samimiyetsiz yapmacık yalan kendini beğenmiş sırf o evde kalmak için insanları kandırmaya çalışan vede bunu başaramayan kişi Emre.. bir erkek olarak onu gördüğümde midem bulanıyor.. çok yapmacıksın.. evdeki kızlar akıllı olsa ilk onu elerler.. favorim batuhan.. helal sana akrdeşim..

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,262 saniyede yüklendi.