Paramparça 77. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Rüzgarın Kalbi 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

İçerde 6. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arkadaşlar İyidir 9. Bölüm Resimleri Ve Fragmanı

Ulak Pazartesi Kanaltürk’de

Tv'de Sinema, Video Galeri 30 Ağustos 2015
786 views

Çağan Irmak – Ulak

Ulak  filminin oyuncuları,Ulak  filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Ulak  filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği oyuncu kadrosunda Çetin Tekindor, Hümeyra, Yetkin Dikinciler, Şerif Sezer, Kaya Akkaya, Melis Birkan ve Feride Çetin gibi usta oyuncuların yer aldığı “Ulak”,  TV’de!

 

Bütün güzel masallar gibi Yaradan’ın adıyla başlar hikâyemiz. Heybetli, dağ gibi bir adam Zekeriya bir civanın hikâyesini anlatmaktadır etrafındaki çocuklara. Bu hikaye, başına ne hal geldiyse, aklı başından alınmış, ağzı dili lal olmuş, baktığını başka gören, duyduğunu başka duyan Ulak İbrahim’in hikayesidir. Zekeriya köy köy dolaşıp Ulak İbrahim’in hikâyesini anlatan bir gezgindir. Anlatmalıdır ki başka çocuklar da bilsin bellesin Ulak İbrahim’in hikâyesini. Masalla gerçeğin buluştuğu noktada cesaretin dilidir Ulak İbrahim. Ulak İbrahim anlatılmalıdır ki yaşasın… Yaşasın ki Zekeriya’nın yüreğindeki acı soğusun. Zekeriya sadece çocuklara anlatır bu hikâyeyi, saflığı bozulmasın diye, kendi de bir zamanlar masallara inanan bir çocuktu diye. Zekeriya, yeni geldiği, dünyanın tüm günahlarını kendine yük etmiş bu köyde hikâyeyi anlatmasıyla birlikte engellenemez bir devrime neden olur. Sessizlik dile gelir, karanlık aydınlığa bürünür, özü sözü birlik, Ulak İbrahim diye gözükür ve Ulak İbrahim’in onları gelip bir gün kurtaracağına inanlar beklemeye başlar.

 

Yayın Tarihi:  31 Ağustos Pazartesi

Yayın Saati:  22:00

Ulak(1)

Ulak(7)

Ulak(2)

loading...


Yorumlar
  • mehmetcan

    çağan ırmak komedi değil dram yakışıyorr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 0,506 saniyede yüklendi.