Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (25 Ekim 2016 Salı)

24 Ekim 2016 Pazartesi Reytingleri (TNS)

22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Turabi Cezalı, Sahra Gitmeye Aday

Survivor, Tv Magazin 06 Nisan 2015
960 views

Survivor All Star’da Gönüllüler takımı haftaa kötü başladı.

Survivor All Star’da her hafta birisiyle sorun çıkartan Turabi bir kez daha diskalifiye olduğu için Acun Ilıcalı tarafından ceza verildi. Turabi sembol yarışmasında bayrağı almak için Hakan’ın ayağıyla ittiği için diskalifiye oldu

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi’nin yarışmalardan men edildiğini söyledi.

Turabi Çamkıran 011Turabi’nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun son ikaz olduğunu söyledi.

6. Hafta da Kim Elemeye Kaldı?

Sahra Esra Işık  - Survivor 17.Bölüm  0005Survivor All Star yarışmasında dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’ın 5 Nisan Pazar ekrana gelen bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Gönüllüler oldu.

Oldukça zorlu bir etapta gerçekleşen dokunulmazlık oyununda bu defa Ünlüler takımı Gönüllüler karşısında rahat kazandı. Gönüllüler takımı bir haftalık aradan sonra yeniden elemeye kalacak ismi belirlemek için konseye gitti. Kişisel dokunulmazlık oyununu ise Hasan kazandı ve konseyde kendisini koruma altına alan isim oldu. Yapılan ada konseyinde iki kişinin ismi yazıldı. Oylamada Taner’e 4 Sahra’ya ise 5 oy çıkınca, sms elemesine kalan ilk isim Sahra oldu. Salı akşamı yayınlanacak bölümde ise, yapılan sms oylamasında halktan en fazla oyu alan yarışmacı, Sahra’nın karşısına çıkacak ikinci ismi belirleyecek ve iki isim arasından daha az oy almuş olan yarışmacı Survivor’a veda edecek.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,388 saniyede yüklendi.