Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Tuba Büyüküstün’ün Siyah Leke Problemi

Dizi Magazin, Tv Magazin 10 Nisan 2016
5.220 views

Birçok yıldız isim Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da basının yakın takibinde.

39 milyonluk online hitiyle Arap dünyasının en büyük dergilerinden Sayidaty, Türk ünlüleri takip eden dergi ve gazeteler içinde başı çekiyor. Türk ünlüler ve dizileri için ayrı bir bölümü bulunan dergi güzelliğiyle bilinen Tuba Büyüküstün’ü haber yaptı.

Ancak bu defa haberde oyuncunun güzelliği değil vücudundaki siyah lekeler haber oldu. Oyuncunun katıldığı bir ödül törenindeki resimlerde dizlerinde oluşan lekeler ve kırışıklıklara dikkat çeken dergi bunun yaşlanma, sağlık sorunları ve kuru cilt gibi birçok nedenden olabileceğini yazdı. Ayrıca bu durumdan muzdarip birçok kadın okuyucu için de güzellik tavsiyeleri verdi.

loading...


Yorumlar
 • tia

  Tuba never hide her flaws. She is aware of them. And she is not ashamed of them. Wearing them with style. And with them she is still the most beautiful and the best. And because of that special and unique. There is only one Tuba.One of the most beautiful women in the world. Thank God she does not use botox, plastic surgery and similarly.

 • thuria

  Tuba , your success and fame made some people jealous.
  turkey must be proud of having such a kind heart.
  we will not forget your efforts to make children happy as a unicef ambassador.
  your role in ASi and 20 Dakika was the best.you and kivanc are the reason for turkish series became popular in arab world.
  and not to forget that YOU ARE THE FIRST EMMY TURKISH NOMANIATION. GO TUBA … YOUR BEAUTY FROM INSIDE SHOWS IN YOUR FACE. THANK YOU

 • margap

  She does not hide her age and old with dignity. I do not see any black spots. A little more pronounced bone on her knees because she is thin. The unique and beautiful. She is the best and the most beautiful.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da88 sorgu var. 0,400 saniyede yüklendi.