Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Vatanım Sensin 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Tatlı Küçük Yalancılar 1. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 04 Temmuz 2015
900 views

Başrollerini; Şükrü Özyıldız,Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Deniz, Melisa Şenolsun ve Beste Kökdemir’in paylaştığı,
“Tatlı Küçük Yalancılar” Pazartesi Star’da başlıyor.

Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği dizi  hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken, bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostluklarını, aile bağlarını, okul ve aşk  hayatlarını ekrana getirecek.

Gizemli bir düşman yanıbaşınızda, üstelik tüm sırlarınızı biliyor.

Konusu;

Selin, Aslı, Hande ve Ebru, beraber film izlemek için Selinler’in göl kenarındaki yazlık evlerinde toplanırlar. Açelya’nın da aralarına katılmasıyla tamamlanan arkadaş grubu, neşe içinde bir akşam geçirir. O akşamın Açelya’yla geçirecekleri son akşam olduğunun henüz farkında değillerdir çünkü. Açelya, arkadaşları en derin uykularında iken, ardında tek bir iz bırakmadan ortadan kaybolur.

Aradan geçen bir sene boyunca da Açelya’dan bir haber alınamaz. Onun yokluğunda, dört yakın arkadaş da birbirlerinden uzaklaşmıştır.  Her biri kendi hayatında bir takım değişiklikler yaparak, yaşadıkları travmanın  üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Okul açılmadan bir gün önce kızlar tuhaf mesajlar almaya başlarlar. “-A.” diye imzalanan ve gizli bir numaradan gönderilen bu mesajlar, kayıp arkadaşları Açelya’dan geliyor gibidir. Onun alaycı tavrıyla yazılmışlardır. Bu mesajlar, kızların Açelya’yla ilgili hem daha çok meraklanmalarına hem de arkadaşlarının bulunacağına dair umutlarının artmasına sebep olur. Oysa olaylar hiç akıllarına gelmeyen bir yönde gelişecektir.

 

Selin, Aslı, Hande ve Ebru bir anda kendilerini bir cinayet soruşturmasının baş tanıkları olarak bulacak, bir yandan da gizemli düşmanlarına karşı güç birliği yapacaktır.

 

YAPIM                          : O3 Medya  

SENARYO                   : Elif Usman Ergüden

YÖNETMEN                : Cem Karcı

OYUNCULAR               : Şükrü Özyıldız,Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Tülay Günal, Cüneyt Uzunlar, Esra Ruşan, Burak Deniz, Olgun Toker    Alperen Duymaz, Merve Çağıran, Kaan Yılmaz, Deniz Can,    Kubilay Tuncer, Gökçe Yanardağ 

Yayın günü : 6 Temmuz Pazartesi

Yayın Saati : 20.30 / Yeni Dizi – 1.bölüm

 

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da88 sorgu var. 0,410 saniyede yüklendi.