İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

Survivor’da Nihal Candan ve Semih Öztürk Yattara Yüzünden Birbirlerine Girdi

Survivor, Tv Magazin 16 Şubat 2016
1.306 views

“Sen git Velin gelsin”

Survivor 2016’da yine bir ödül oyununda bir araya gelen yarışmacılar üstün bir gayretle yarıştılar. Ödül olarak kişi başına dört yumurta kazanacağını duydukları andan itibaren adeta savaşan yarışmacılardan kazanan 6. kez Ünlüler takımı oldu. Gönüllüleri 5. kez yenen Ünlüler 10-7 lik skor ile gülen taraf oldu.

Acun Ilıcalı’nın neden Yunus Günçe’nin yerine seçilecek adam olarak Yattara’nın seçildiğini sordu. Nihal Candan’da bu kararı Semih Öztürkün kendi kendine verdiğini ve takım arkadaşlarından hiç kimse ile bunu paylaşmadığını söyledi. Semih ÖZtürk’te baştan beri İbrahim Yattara’yı seçeceğini söylediğini söylerken ikili arasında sorumsuzluk ve takım olamama durunu tartışıldı. Semih’in Nihale “2’de 0 çeken sen mi bana bunu söylüyorsun?” diyen Nihal iyice sinirlenip “oyunu kalbim ağzımda oynadım. Kendimden ağır araba taşıdım.” diyerek takım için yarıştığını ama Semih’in tek başına buyruk hareket ederek kendilerine zarar verdiğini yineledi.

İkili adalarına giderken Nihal Semih’e kızmaya devam ederken,  onu görmezden gelen Semih “Sen git Velin gelsin” diyerek Nihal’i iyice sinir etti.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da96 sorgu var. 0,307 saniyede yüklendi.