Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Son Takla Perşembe Trt1’de

Tv'de Sinema 18 Ağustos 2016
43 views

Son Takla filminin oyuncuları ve konusu nedir; ne zaman yayınlanacak ve diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Volkan Özgümüş’ün yönettiği Son Takla filminin baş rollerini Osman Sonant, Başak Daşman, Ruhi Sarı ve Selim Erdoğan paylaşmaktadır.

Cemil, 90’lı yılların ortalarında Trabzonspor’da top oynamış, Trabzon’lu hırçın bir gençtir. Yine aynı yıllarda Beşiktaş’a transfer olmuş, İstanbul’a geldiği için karakter olarak çok değişmiştir. Bir Beşiktaş – Trabzonspor maçında eski takımı Trabzonspor’a 3 gol atıp, üstüne 3 takla atınca adı ‘Taklacı Cemil’e çıkmış ve bütün eski dostları ve Trabzonluları kendine düşman etmiştir. Nişanlısı Zeynep’i de terk edip İstanbul’a yerleşmiş ve 20 sene boyunca memleketine geri dönmemiştir.
Artık 40’lı yaşlarında olan Cemil, babasının kalp krizi geçirdiğini duyunca istemese de Trabzon’a dönmek zorunda kalır. Ancak geç kalmıştır babası çoktan vefat etmiştir. Cenaze sonrası hemen İstanbul’a dönmek ister ama en yakın arkadaşı Kemal’in sözlerini duyunca bu fikrini değiştirmek zorunda kalır. Cemil’in vefat eden babası Trabzon’da amatör bir kasaba takımını çalıştırıyordur ve ligin bitmesine son 3 hafta vardır. Cemil’in babası ölmeden önce ‘Cemil takımın başına geçsin’ diye vasiyet etmiştir. Trabzon’lu eski dostları ve eski nişanlısı Zeynep, Cemil’e çok kötü davranır ama Cemil bir inatla, yüzleşmek, hesaplaşmak belki de kendini affettirmek için Trabzon’da kalmaya karar verir.
Cemil’in yeni teknik direktör olduğunu duyan eski dostu Saffet oğlu Hami’yi takımdan geri çeker. Herkes Cemil’e türlü türlü olumsuz tepkiler verir. Ancak Cemil azmi ile savaşıp hem takımı şampiyon yapar, hem de kendini herkese özellikle de eski nişanlısı Zeynep’e affettirir.
Oyuncular:
CEMİL: OSMAN SONANT
ZEYNEP: BAŞAK DAŞMAN
SAFFET: RUHİ SARI
KEMAL: SELİM ERDOĞAN
HATİCE: SABRİYE KARA
FADİME: ASUMAN BORA
HAMİ: GÖRKEM DALGIÇ
FUAT: GÖKTAY TOSUN
MEHMET: ONUR YALÇINKAYA
ONUR: ERDOĞAN KOÇ
AHMET: GÖKHAN ÇETİN
DURSUN: İBRAHİM BARULAY
YAŞAR: MUSTAFA GÖRGÜN
ŞENOL: MİRAÇ SEVSAY
HAKKI: GÖKHAN YILMAZ
GENÇ: CEMİL YAVUZ SELİM CAN
GENÇ: ZEYNEP BÜŞRA OĞUR
ÇOCUK: CEMİL EFE GÖNÜLÇALAR

KAMİL: MERT TÜMER

Son Takla 18 Ağustos Perşembe Saat 20.00’de Trt1


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,357 saniyede yüklendi.