Usta Oyuncu Hangimiz Sevmedik Dizisine Konuk Oluyor

Genç Oyuncu Film Çekimi Boyunca Neden Aç Kaldı?

30 kasım 2016 Çarşamba Reytingleri (TNS)

Erdal Tosun Defnedildi

Analiz:Sana Bir Sır Vereceğim’in Kritik Durumu

Dizi Magazin, Editörden 07 Ekim 2013
556 views

Sana Bir Sır Vereceğim 13. Bölüm 00002Yetenek Sizsiniz hafta sonuna ambargo koymaya devam ederken, pazar dizileri arasında ki yarış ilginç  bir şekilde devam ediyor. Samanyolu Tv’nin en çok izlenen dizisi olan Küçük Gelin, belki de sezonun sürprizini yaparak Total izleyicisinin gönlünü kazandı. Güneşi Beklerken dizisi de aynı başarıyı Ab kategorisinde sürdürüyor.

Bu listede üzülerek gördüğüm sıralama Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde ortaya çıkıyor. Geçen yazın bir diğer sürpriz dizisi olan Sana Bir Sır Vereceğim ne yazık ki eski başarısından çok uzak. Bunda dizinin Güneşi Beklerken ile çakışmasının büyük payı var. Bize gelen mesajlardan da bu dizinin Pazar gününe kaydırılması mevcut kitlesinin hiç ama hiç hoşuna gitmedi. Bunu reyting sıralamasına da yansıtan dizi totalde 6., Ab kategorisinde ise 15. sıraya kadar düştü.

Fox Tv, iddiasız başlayan dizileri parlatarak onlara sahip çıkan bir kanal olma özelliği taşıyor ve aslında bir kaç sene de oldukça büyük bir atılımlar  gerçekleştirdi. Arka Sıradakiler, Yer Gök Aşk, Lale Devri dizileri ile kazandığı ivme Karagül ve Fatih Harbiye ile devam ediyor. Ama bu listede Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin de başarıısnı görmek isterdim. Ne de olsa bu dizinin reytinglerinin düşme nedeni tamamen gün değişikliğinden kaynaklanıyor. O yüzden bu dizi ile ilgili sağlıklı bir kararın verilme zamanıdır demeliyim. Aksi halde bu veriler ile bu diziyi sırtında taşıması güçleşir.

Volkan Türkcan

vturkcan@televizyondizisi.com

https://twitter.com/yerlidizi

loading...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar
  • bitmesin nolur ben olurum baska kana gecirin ben zaten bu kanaldan azetmiyorum o butun dizileri bitiriyor stara gecsin sanabirsirverecegim orda reting

    bitmesin nolur ben olurum baska kana gecirin ben zaten bu kanaldan azetmiyorum o butun dizileri bitiriyor stara gecsin sanabirsirverecegim orda reting

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,585 saniyede yüklendi.