21 Ekim 2016 Cuma Reytingleri (TNS)

Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Özge Gürel ve Kiraz Mevsimi Seul Drama Ödüllerinde Finalde

Dizi Magazin 15 Ağustos 2015
6.483 views

Bu yık 10.su düzenlenen Seul Drama Ödülleri’nde finale kalanlar açıklandı.

Açıklanan listede Özge Gürel kadın oyuncu dalında finale kalmayı başardı.Listede dikkat çeken isimler arasında bu sene Golden Globe ödülünü da kazanan Gina Rodriguez (Jane The Virgin) de bulunuyor.

Özge Gürel’in başrolünü paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisi de dizi dalında finale kalmaya hak kazandı. Kazananlar 10 Eylül günü açıklanacak.

 

loading...


Yorumlar
 • Cingiz

  Tebrikleerrrrrrrr

 • Gaye KAYA

  Zehra’ya katılıyorum, tekrarları bile bu kadar izlenen, taklitleri(kendi de taklit olsa da)bu kadar çok olan bir başka dizi yok, ilginçtir ben de yayınlandığında ilgilenmemiştim ama bu yaz dönüp dönüp seyrettim ve beni çok mutlu etti..Dizinin karakterleri de diyalogları da çok sevimli.Hele Ayaz,her genç kızın hayallerindeki beyaz atlı prens..Özge Gürel de rolünün hakkını veriyor çok genç,çok güzel ve başarılı,bu yılki yaz dizileri isimleri, karakterleri sanki Kiraz Mevsimine öykünmüş ve bu da başarılarının ıspatı. yolları açık olsun.

 • Zehra

  Hiçbir diziyi bunun kadar izlemedim Tekrarını bile izliyorum benim için bu dizi çok önemli ben bu diziye aşık oldum Öykü&ayazın Aşkın’a bayılıyorum onları çok ama çok seviyorum…

 • kemal

  bence ondan daha iyi oyuncular var olmamış

  • sude

   iyi o zaman yürü git başka ünlülerin altına yaz daha güzel oyuncular varmış da niye oy vermemişler o zaman hayret bişey ya

 • sfddfs

  Özge Gürel <3

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,347 saniyede yüklendi.