22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

ORİJİNAL CİNAYETLER Perşembe Show Tv’de

Tv'de Sinema, Video Galeri 26 Ağustos 2015
379 views

RIGHTEOUS KILL

ORİJİNAL CİNAYETLER  filminin oyuncuları,ORİJİNAL CİNAYETLER  filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve ORİJİNAL CİNAYETLER  filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

ORİJİNAL CİNAYETLER
(RIGHTEOUS KILL)
27 AĞUSTOS PERŞEMBE/ 22.30
+13 Şiddet Korku – Olumsuz Örnek

“ORİJİNAL CİNAYETLER”
PERŞEMBE GECESİ SHOW TV’DE!

Yönetmenliğini Jon Avnet’in yaptığı, Robert De Niro, Al Pacino ve Carla Gugino gibi usta oyuncuların yer aldığı 2008 yapımı “Orijinal Cinayetler” Perşembe gecesi Show TV’de!

Bir çift emektar New York polisi dedektifleri yasadışı olarak huzuru sağlamaya çalışan bir seri katilin izini sürmektedir. New York Polis Departmanı’nın baskıcı ortamı altında 30 yıllık ortaklıktan sonra, rozetlerini ortadan kaldırmadan önce, kadın ticareti yaparak kötü ün yapmış birinin cinayetini araştırmak üzere çağırılırlar. Kurban; cinayeti açıklayan dört satırlık şiire sarılı bulunmuş şüpheli bir suçludur. Katilin amacı polisin kendi başına yapamadıklarını yapmak ve huzuru sağlamak için suçluları sokaklardan temizlemektir. Son günlerdeki cinayetlerle ve daha öncekilerin arasındaki benzerlikler rahatsız bir soruyu sorar: Acaba yanlış adamı mı demir parmaklıkların arkasına atmışlardır?

“Orijinal Cinayetler”, 27 Ağustos Perşembe gecesi saat 22.30’da Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 0,346 saniyede yüklendi.