Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

“Nursel’in Mutfağı”, 5 Ekim Pazartesi Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 02 Ekim 2015
926 views

“NURSEL’İN MUTFAĞI”NDA İSTANBUL’DAN ÇAY SAATİ MENÜSÜ VAR!

Nursel Ergin’in sunumuyla “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak.

 

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

 

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’nda konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Nuray Köse olacak. Nuray Köse, İstanbul’dan çay saati menüsüne özgü  “Pastane Kurabiyesi”, “Karnıyarık Poğaça”, “Mürdüm Erikli Turta”, “Çatal” ve “Domates Çanağında Kısır” yapacak.

 

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

 

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, 5 Ekim Pazartesi günü saat 12.00’de Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 0,345 saniyede yüklendi.