22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Nihal Candan, Survivor’a Buruk Bir Şekilde Veda Etti

Survivor, Tv Magazin 31 Mart 2016
1.086 views

Nihal Candan Survivor’a veda ederken sadece 3 kişiye sarıldı.

TV8’de izlenme rekorları kıran ve seyircisini ekrana kilitlemeyi başaran Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki kıyasıya mücadele devam ediyor. Dokunulmazlık ve konsey heyecanının ardından yarışmaya bu hafta kimin veda edeceği belli oldu.

Yarışmanın her iki takımında da bölünmelerin olduğu gözlemlense de Gönüllüler takımı arasındaki bölünmenin çok daha keskin olduğu hem dokunulmazlık oyunlarında, hem de konseyde sık sık hissediliyor.

‘Semih-Gizem ve diğerleri’ olarak anılan Gönüllüler takımının karşı karşıya geldiği konsey, bu hissi doğrular nitelikteydi.

Önceki hafta arkadaşları tarafından oyun dışı bırakılan Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu ikilisi, bu hafta kendi istekleri ile oyuna dahil olmadı ve bu durum, Gönüllüler takımının diğer üyelerinin sert eleştirilerine hedef oldu.

Sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı da böyle bir durumla daha önce karşılaşmadığını ifade etti ve yaşananları ”bir takımın ikiye bölünmesinin çok daha üstüne çıkmış bir durum” diye nitelendirdi.

Bu haftaki dokunulmazlık, hem sağlık sorunları hem de performansları nedeni ile takımlarından fazlasıyla kişi eksilen Ünlüler için son derece önemliydi. Tüm güçlerini ortaya koyan Ünlüler başarılı bir sonuç elde etmişler ve bu hafta dokunulmazlığı kazanarak takımlarını korumuşlardı.

Elemeye kalan isimler, bireysel dokunulmazlığını kazanan İbrahim ve Gönüllüler takımıtarafından belirlendi. Takım olarak yapılan oylamada Gizem Kerimoğlu’nun ismi söylenirken, bireysel dokunulmazlık alan İbrahim ise Nihal’in ismini vermişti. Nihal ve Gizem Kerimoğlu’nun yanına SMS oylamasında 1. olarak seçilen Semih’in seçtiği Gizem Memiç de 3. aday olarak dahil oldu.

Dokunulmazlık oyununun kritiklerinin yapıldığı konsey her zamanki gibi yüzleşmeler ve tartışmalarla bir hayli gergin geçti. İzleyenlere heyecan dolu anlar yaşatan ödül oyunu ve konseyin ardından yarışmadan elenen isim açıklandı.

Survivor’a ve adaya bu hafta veda eden isim ise Nihal oldu. Nihal giderken sadece Gizem Memiç’e , Efecan’a ve Zafer’e sarıldı.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,343 saniyede yüklendi.