22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Modern Bir Habil Kabil Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 28 Eylül 2015
417 views

Modern Habil Kabil’de
İşçiler ve Maden Sahibi Karşı Karşıya

Maden işçilerinin sorunlarına dikkat çeken ve yokluklar içindeki bir kasabayı yeniden yaşanır hale getirmeye çalışan iki kan kardeşin hikayesini anlatan Modern Habil Kabil, Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlarda.

 

Modern Habil Kabil’de  İşçiler ve Maden Sahibi Karşı Karşıya

Yokluklar içindeki bir kasabada, maden işçilerine uygulanan haksızlığa karşı iki kan kardeşin, bir başkaldırıya dönüşen mücadelesini konu alan Modern Habil Kabil dizisinin merakla beklenen ikinci bölümünde;

 

Selim’in düğününe saatler kala yaşanan maden kazası sonucu hayatını kaybetmesi kasabada bardağı taşıran son damla olur. Evlenmeye hazırlanan Fatma, kara haberle yıkılırken maden sahibi Sumru Hanım’ın oyuna gelen Ertunç, Musa’nın Orhan ile tartışmasına engel olmaya çalışır. Ancak bu durum iki kan kardeşin arasını açar. Musa ve Orhan, madendeyken bir kaza yaşanır. Defalarca alınması gereken önlemler konusunda uyarılan ve işçilerin hayatını hiçe sayan Sumru Hanım, daha önce işçi ailelerinin yaşadığı büyük acıyı bu kez kendisi tadar.

 

İzleyicilerin büyük bir mücadele örneğine ve iki kan kardeşin içine düştükleri bir sevdaya tanık olacağı Modern Habil Kabil, 28 Eylül Pazartesi günü saat 21.00’de Samanyolu TV’de.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da94 sorgu var. 0,370 saniyede yüklendi.