Merhaba Hayat Dizisi – Fox Tv

13 Şubat 2013 Çarşamba, 00:59
Merhaba Hayat Dizisi – Fox Tv

Merhaba Hayat 13. ve Final Bölümü 13 Şubat 2013 Çarşamba 20.45’de Fox Tv’de

Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile belirli bir kesimin ilgi odağı olan dizi Merhaba hayat, 3 haftalık bir aradan sonra 13. bölümü ile ekrankara veda ediyor. Çarşamba günü 20.45′de ekrana gelecek olan dizinin bölüm özeti şöyle…Geçmişteki hatasını düzeltmek isteyen Nihat, çocuk sahibi olması için Deniz’e yardım etmek ister. Bu amaçla Deniz’i, bebeğini evlatlık vermek isteyen Dicle isimli genç bir kadınla tanıştırır. Hayatta en çok istediği şey olan anne olma şansını yeniden yakalamak Deniz’i çok heyecanlandırır. Öte yandan Sinan, Nihat ve Deniz arasındaki giderek artan samimiyete daha fazla katlanamaz ve ani bir karar ile Deniz’den ayrılır. Bu durumu fırsat bilen Nihat, yeniden ve daha kararlı biçimde Deniz’in hayatına girmeye çalışacaktır. Öte yandan Deniz, o an için tüm önceliğini bebek sahibi olmaya vermiştir; ancak acaba Dicle, görüştüğü diğer adayların içinden bebeğini vermek için Deniz’i seçecek midir?

Hamile olduğunu öğrenen Nil, bu haberi Burak’a söylemekte zorlanır… İkili, bir yandan bebeğini kaybeden psikoz hastası Meryem ile ilgilenmektedir. Burak, Nil’in yaşadığı duygusal dalgalanmayı çözmeye çalışır.

Aslı ve Berke’nin ilişkisini öğrenen Nihat, Berke konusunda Aslı’yı uyarır. Berke’nin telefonlara çıkmamasından şüphelenen Aslı, ufak bir araştırma yapar. Bu esnada reçete defterinde eksik olduğunu fark etmesiyle birlikte Berke’nin ihaneti gün yüzüne çıkar.

Ömer, kontrol için Batı Hastanesi’ne gelen anneannesini Zenan ile tanıştırır. Ancak işler umulduğu gibi gitmez. Yaşanan olayların ardından Zenan, ayrılık aşamasından gelirken, Ömer ise Zenan’ın varlığını ailesine kabul ettirmek konusunda kararlıdır.

MERHABA HAYAT 13. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Yaşayacağı trajik olayla sınanacak olan Deniz düşündüğünden de farklı bir hayata adım attığını fark etmeye başlar…Hayatla mücadelesi genç yaşta başlayan bu cesur kadının, kendisine uzatılan yardım elini itmeden tutmayı öğrenmesi kolay olmayacaktır. Ölümle yaşamın, dostlukla aşkın birbirinin içine geçeceği bu yeni yolculukta Deniz’in pusulası hep hayatı gösterecekken, gün gelecek dostlukla aşk arasında bir seçim yapması gerekecek.Bu seçimden sonra hiçbir şey ne Deniz ne kliniğin çalışanları ne de en yakınları için eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncular

Vahide Gördüm- DENİZ

Barış Kılıç- BURAK

Yetkin Dikinciler- SİNAN

Yasemin Sannino- ZUHAL

Keremcem- ÖMER

Seda Güven- SU

Ozan Osmanpaşaoğlu- MERT

Melike Güner -Zenan

MERHABA HAYAT

YAPIM: MEDYAPIM

YAPIMCI: FATİH AKSOY

YÖNETMEN: YILDIZ HÜLYA BİLBAN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz