Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

“Merhaba Bebek”, 21 Mayıs Cumartesi Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 18 Mayıs 2016
389 views

Merhaba Bebek programının sunucusu,Merhaba Bebek programı nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve Merhaba Bebek. Bölüm programı ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

MERHABA BEBEK’TE
“HAMİLELİK SONRASI ESTETİK UYGULAMALAR” KONUŞULUYOR.

Anne ve anne adaylarını ekrana kilitleyen “Merhaba Bebek” programında bundan böyle Deniz Karaca stüdyoda sıcak ve keyifli sohbetleriyle, ünlü anneler ve uzman konuklarını ağırlarken, Şengül Pallı yine muhteşem doğum hikâyeleriyle doğum anının heyecanını ve büyüsünü ekranlara taşımaya devam edecek.
Anne ve anne adaylarının aklındaki tüm sorulara ünlü bir anne ve konusunda uzman bir konuk ile cevap bulunacak olan programın bu haftaki konukları Oyuncu ve Sunucu Şebnem Özinal ile Estetik-Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Esra Bilgen oluyor. Esra Bilgen’den hamilelik sonrası estetik uygulamalar, en sık karşılaşılan hamilelik sonrası estetik sorunlar, kimlere ne tür müdahalelerde bulunulur, kol, karın ve meme estetiği konularında bilgilerin alındığı programda Şebnem Özinal da annelik süreci ile ilgili keyifli sohbetiyle ekrana geliyor.
“Merhaba Bebek”, 21 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’te yeni bölümü ile Show TV’de!

loading...

Etiketler:

Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da95 sorgu var. 0,389 saniyede yüklendi.