Yeni Gelin Dizisinin Çekimleri Başladı

23 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

LOKMAN İFTARDA Ramazan ayı boyunca Her Gün 360 Tv’de

Tv'de Bu Hafta 06 Haziran 2016
355 views

LOKMAN İFTARDA programının sunucusu,LOKMAN İFTARDA programı nasıl bir program veya yarışma, ne zaman yayınlanacak ve LOKMAN İFTARDA. Bölüm programı ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.

LOKMAN İFTARDA

Ramazan ayı boyunca Her Gün 20.45

Her hafta farklı bir şehirde izlediğiniz Lokman Dağ ramazan ayı boyunca “Lokman İftarda” programıyla sizlerle şehir şehir gezmeye devam ediyor. Lokman her akşam farklı şehirlerden ailelerin iftar sofralarına konuk olup hem ramazan geleneklerini konuşuyor, eskimeyen ramazan tatlarını ekranlara taşıyor. Lokman bununla da kalmayıp gittiği her şehrin kutsal mekanlarını ziyaret edip sizler için o şehrin manevi koruyucularını ramazan ayı boyunca yad edip ekranlara getiriyor. Lokman Dağ’ın eğlenceli sunumu ve farklı yaklaşımıyla “Lokman İftarda” ramazan ayı boyunca 360 ekranlarında!

 On bir ayın sulatanı Ramazan’ın ilk “Lokman İftarda” programına peygamberler ili Şanlıurfa’dayız. Lokman Dağ, gerek tarihi dokusu, gerek yöresel yemekleri ile Şanlıurfa’nın mistik atmosferinde Ramazanı , Ramazan’ın Urfa’da nasıl geçtiğini davetli olduğu ailelerin iftar sofralarında hoş sohbetle ekranlara getiriyor. 360 seyircilerini Balıklı Göl’ün mucizesinden tutunda kümbetlere, camilerden tutunda evliya hikayelerine, değinip Halfeti’de ve Fırat’ta küçük gezintiye çıkarıyor. Şanlıurfa’da iftar sofralarının vazgeçilmezi hangi yemekler? Ramazanda ne gibi etkinlikler yapılır? Yöre halkı ramazanı nasıl yaşar? Sorularıyla sizleri hem bilgilendireceğiz, hem de Ramazan’da Türkiye’nin dört bir yanından insan manzaralarıyla evlerinize konuk oluyor.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,382 saniyede yüklendi.