22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Komedi Türkiye 1 Nisan Çarşamba Tv8’de

Tv'de Bu Hafta 01 Nisan 2015
652 views

Komedi Türkiye’nin bu haftaki konuğu Gupse Özay!

Skeçleri ve eğlenceli jürisi ile büyük beğeni toplayan Komedi Türkiye bu hafta da izleyenleri ekranları başına kilitleyecek.

7 amatör komedyen !

Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyecekler.

Kendilerine eşlik edecek yardımcı oyuncular:  Tuğba Çom, Öznur Serçeler, Diren Polatoğulları, Seda Fettahoğlu ve Ünal Yeter.

Ve ekibe hem sahne arkasında ve hem de sahnede eşlik edecek ünlü oyuncu koçları: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu ve her hafta bir başka ünlü konuk oyuncu koçu.

Bu haftanın konuğu Gupse Özay.

Amatör komedyenler başrollerini oynadıkları kısa skeçleriyle,  Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

 

Bu hafta da izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak skeçler; Hom Ofis, 2 Odalı ZombiliDaire, Kafede Evlenme Teklifi, Dizi İçin Audition, Survivor, Sosyal Medya, Çocuk Eğitimi.

 

 

Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.
Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin usta kalemlerinden çıkan skeçler, ünlü oyuncu koçlarının eşsiz performansları  ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

Yayın Tarihi: 1 Nisan Çarşamba

Yayın Saati:  20.00

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,325 saniyede yüklendi.