Karagül Dizisi – Fox Tv


Karagül Dizisi 81. Bölümü ile 24 Nisan 2015 Cuma 20.00’de Fox Tv’de
Sezon: 3

17 Nisan 2015 Cuma, 01:22
karagülKaragül dizisinin oyuncuları,Karagül dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Karagül dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Kasım ve Özlem’i bulan Sabri’nin bıçağı yine Özlem’in sırtındadır. Özlem’in başına geleceklerden habersiz otele geri dönen Kasım, Sabri ile burun buruna gelir. Artık ikisi de hesaplaşmanın son noktasındadır. Ölümüne bir kavgaya girerler.

Özlem abisinden kurtulsa da ne yapacağını bilemeden dolanır ve kendisini Kendal’ın odasında bulur. rtık Kendal’ın ve mal varlığının kaderi Özlem’in vereceği karara bağlıdır.

Diğer yandan işçilerin gitmesiyle birlikte üretimi duran fabrika, Kadriye ve konak kadınlarının özverisiyle makinaları yeniden çalıştırır. Ancak hiç birinin asıl krizden henüz haberleri yoktur.

Deniz’in zorlamasıyla Oğuz ve Elif’i aralarındaki yakınlaşmaya şahit olan Narin için kadınlığının en zor günleri başlamıştır. Narin’e göre sevdiği ikinci adam olan Oğuz’u da yine bir başka kadına kaptırmak

KARAGÜL 81. BÖLÜM FRAGMANI  İÇİN TIKLAYINIZ

KARAGÜL 81. BÖLÜM RESİMLERİ  İÇİN TIKLAYINIZ

Karagül  Oyuncular: Ece Uslu, Mesut Akusta, Özcan Deniz, Hilal Altınbilek, Yavuz Bingöl, Şerif Sezer, Özlem Conker, Mert Yazıcıoğlu, İlayda Çelik, Ayça Ayçin Turan

Karagül  Senarist Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat (1)
Pınar Uysal ve Funda Çetin (2-12)
Erkan Birgören, Betül Yağsağanve Beril Köse (13-)
Karagül  Yönetmen Murat Saraçoğlu
***************************************************************

Karagül Dizisi Neden Bu Kadar Başarılı Oldu?

karagül2013 Mart ayında başlayan dizi, aslında klasik bir ağalık dizisi gibi görünüyordu, fakat daha ilk bölümde kardeşini hırsla öldüren, Baran’ı vermem diyen Kendal sahnesiyle dizi bir anda parladı.

Diziye klasik bir ağa dizisi demek, emeğe haksızlık olur. Bir nevi Gurbet Kadını havası taşıyan dizi, orta yaşa hitap ettiği, gibi genç kesimi de etkilemiştir.

Dizinin bu kadar ilgi görmesinin altında yatan sebepleri incelediğimizde, temel kavramın çok da uzak olmayan kardeşlik bağı ilişkisine dayalı olduğunu görebiliriz.

Dizi de Kendal- Murat çekişmesi ana konulardan biriydi. Burada Kabil’le –Habil’den beri gelen kardeş kavgalarının kıskançlıklarının altı çizilmiş ve iki kardeş arasındaki öfke canlı tutulmuştur, sonraki süreçte Murat abisini ne kadar affetse de diziye üçüncü bir kardeş olarak Kenan eklenmiş ve hikâyede kardeşler arası bağ yinelenmiştir. Bu üç kardeşin Melek adında bir de kız kardeşleri var, Murat’ın yaşadığı sırrının ilk paylaştığı kişi olan Melek, Kendal’la da karşı karşıya yer yer gelmektedir. Henüz Kenan’la aralarında bir yakınlaşma yok ama bunun da yakın zaman da ortaya çıkacağını düşünüyorum.

Karagül 73. Bölüm 006Kardeşler arasındaki ilişkiyi yine genç oyuncularda da görebiliyoruz. Sakin bir liman gibi olan Maya ile kabarıp taşan Ada’nın birebirlerine olan bağlarını, birbirleri için aşlarında fedakârlık yapmaları hikâyemizde diğer bir kardeşlik örneği.

Elbette Baran ve kardeşleri arasındaki ilişkiyi de buraya eklemek gerekiyor. Baran, babasını ve kardeşlerini uzaktan izlemiş, çocukluğu çalınmış bir çocuk. Bu yüzden başta kardeşleri ne kadar istemese de zamanla onları kabul etti, kızlar da Baran’ı zor da olsa kabul ettiler.

Karagül 51. Eylül 003Aslında onlar 4 kardeş, Ada ve Baran birbirlerine benzeyen, öfkelerini dışarıda, hüzünlerini içerde kimseyle paylaşmadan yaşayan iki kardeşken, Rüzgâr ve Maya sessiz kalırlar diğer kardeşlerine göre. Maya, annesi gibidir Rüzgâr’ın, onu her gün okula götürür, okuldan alır. Astım hastası olan, olaylara karşı sessiz kalıp, susan Rüzgâr, diğer kardeşleri özellikle abisi Baran tarafından da çok sevilir.

Dizimizdeki kardeş ilişkileri burada kalmıyor. Çocuk yaştan yetim kalan Narın ve abisi Fırat’ta birbiriden başka dayanağı olmayan iki kardeşti, kardeşinin sırrını sevdiği kadından uzun zaman saklayan Fırat, açıklayacağı vakit diziden ayrılmıştır. Fırat’ın ölümü ile dayanağını kaybeden Narin’de bunalımlı zor günler yaşamıştır.

Burak Çelik ve Ayça Ayşin Turan

Dizimizde kardeş ilişkileri oldukça fazla, Serdar ve abisi Oğuz komutanı da atlamamak gerekir, zira Serdar ‘da geçtiğimiz bölümlerde abisi için dayak yemiştir.

Özlem ve ağabeyleri de birçok serüven yaşadı ve abisinin Özlem’i alnından öpmesiyle o hikâyede başka yöne saplandı.

Şerif Sezer Karagül 49. Bölüm 00008Dizimizde en son Kadriye Ana ve kardeşlerini bıraktım. Onlarda 3 kız kardeşlermiş, Kadriye’nin gönlünün çarptığı Mehdi’ye öz kardeşinin de gönlü çarpar, Kadriye evlenirken, Fikriye gizli saklı bir ilişkiye bulaşır ve kaçar gider Urfa’da. Kadriye bilmez bunu yıllarca.. Bir gün kardeşi anlatır, abla yüreği çok sarsılır affeder kardeşinin hastalığını… Zira ikisi de diğer kız kardeşlerinin küçük yaşta kaybetmişlerdir. Narin ve Fırat’a Kadriye bakmış büyütmüştür.

Dizimizde kardeş ilişkileri yoğun bir şekilde işlenmiştir. Sanırım çoğu kişi izlerken kendi kardeşleriyle olan ilişkileri düşündüğü için bu kadar zamandır lider durumda olan bir dizi Karagül.

Serpil DAĞÇAYIR

Karagül Dizisi İtalyan Televizyonuna Satıldı

karagülFox Tv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Karagül bir ülkeye daha satıldı.

Başrollerinde Mesut Akusta, Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Ayça Ayşin Çevik, Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı, yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği Karagül dizisi bir ülkeye daha satıldı. Dizi İtalya’ya da satıldı.

Dizi İtalya’da 14 Temmuz’dan itibaren yayın hayatın hayatına başlayacak.

Karagül’de Baran ve Ada Ölümle Burun Buruna

Şahin ve adamları Ayşe ve Ada’yı kaçırırlar. Peşlerinden giden Baran ve Emre’de onlar gibi tehlike ile baş başa kalırlar. Gözleri dönmüş olan Şahin ve adamlarının tanık bırakmaya niyetleri yoktur. Baran, Ada, Ayşe ve Emre için yolun sonu mu görünüyor. Karagül dizisi bu sorulara 13 mart cuma gün yanıt verecek. İşte Karagül’ün 75. Bölüm fragmanı.

Fragmanı Görmek İçin Tıklayın

Saruhan Hünel Karagül Dizisinde

Saruhan Hünel KaragülBaşrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta, Özlem Conker ve Şerif Sezer’in paylaştığı, Avşar Film-Şükrü Avşar yapımcılığıyla Cuma akşamları FOX TV’de ekranlara gelen Karagül‘de Saruhan Hünel iddiaları doğru çıktı!

Ekranlardan uzun bir süre ayrı kalan yakışıklı oyuncunun bir süre önce dizinin kadrosuna dahil olacağı söylentileri çıkmıştı. Saruhan Hünel, 76.bölümüyle beraber Karagül dizisinin kadrosuna katılacak. Geçtiğimiz günlerde Saruhan Hünel’in, bir derginin ödül töreninde Şükrü Avşar ve Ferdi Tayfur ile beraber fotoğraf çektirmesi de bu iddiaların doğruluğunu arttırmıştı.​

Bülent İnal Karagül Kadrosuna Dahil Olacak mı?

bülent-inalox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Özlem Conker ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Karagül dizisine, son olarak Urfalıyam Ezelden dizisinde rol alan Bülent İnal katılıyor.

Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, başrol oyuncusu Ece Uslu’yla aşk yaşayacak karakter için Bülent İnal’la anlaşmak üzere olduğu öğrenildi. Karagül macerası başlamadan öncede Şükrü Avşar’ın, Özcan Deniz’in rolü Murat Şanverdi’yi İnal’a, Ece Uslu’nun Ebru karakterini de Şebnem Bozoklu’ya götürdüğü biliniyor.

Haberin doğru olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

İbrahim Kendirci Karagül’de Kenan Karakterine Hayat Verecek

İbrahim Kendirci 2012Karagül dizisinde’Kenan’ı kimin canlandıracağı belli oldu.

Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Özlem Conker ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Karagül dizisinde ‘Kenan’ karakterini, Kavak Yelleri ve Sevdaluk dizilerinde rol alan başarılı oyuncu İbrahim Kendirci canlandıracak.

Kenan’a hayat vermesi için yapımcı Şükrü Avşar, Yavuz Bingöl’ün de önerisiyle Nejat İşler’e teklif götürdüğü, ancak İşler’in sağlık sorunlarından dolayı dizi temposunu kaldıramayacağını belirterek teklifi reddettiği öğrenildi.

Karagül Oyuncusu Şerif Sezer Talihsiz Bir Kaza Geçirdi

Karagül 64. Bölüm 006FOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Ece Uslu,Mesut Akusta,Hilal Altınbilek,Özlem Conker ve Şerif Sezer’in paylaştığı reyting rekortmeni dizide talihsiz bir kaza yaşandı!

Dizide Kadriye karakterini canlandıran başarılı oyuncu Şerif Sezer’e Beşiktaş’ta araba çarptı.Hastaneye kaldırılan başarılı oyuncu tedavi edildikten sonra eve gönderildi.

Dizinin yapımcısı Şükrü Avşar’dan ise durumu iyi dinlenecek cevabı geldi.

Yavuz Bingöl Karagül Dizisinden Ayrılıyor mu?

Yavuz Bingöl ve Ece Uslu - Karagül 48. Bölüm 00012FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve başrollerinde Ece Uslu, Özlem Conker, Mesut Akusta ve Şerif Sezer gibi isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizi ”Karagül”de ayrılık yaşanacak.

Halfeti’nin muhteşem doğal atmosferinde çekilen dizide Fırat karakterini canlandıran Yavuz Bingöl, 63.bölümde öldürülünce diziye veda edecek.

Usta oyuncu, dizinin aradından sinema filminde rol alacağını ve kendisine dizi teklifleri gelmesine rağmen Eylül 2015’e kadar yeni bir projede yer almayacağını belirtti.

Karagül Dizisi 28 Ekimde Yunan Televizyonunda

karagülFox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Karagül, Yunanistan’ın Star televizyonunda ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ adı ile 28 Ekim Salı günü izleyici ile buluşacak. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin sona ermesinden sonra ekrana gelecek olan dizinin Yunanistan’da nasıl yankı uyandıracağı merak konusu oldu. Ece Uslu, Mesut Akusta, Özlem Conker, Şeref Sezer, Hülya Duyar ve Mert Yazıcıoğlu gibi sevilen isimler yer aldığı Karagül dizi 3. sezonunda Cuma günlerinin en çok izlenen dizisi konumunda

Bülent Polat ve İbrahim Kendirci Karagül Dizisine Dahil Oldu

Bülent-Polat-ve-İbrahim-KendirciFOX ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ece Uslu, Mesut Akusta, Şarif Sezer ve Özlem Conker’in oynadığı Karagül dizisine iki yeni isim dahil oldu

Karagül dizisinin kadrosuna İbrahim Kendirci ve Bülent Polat dahil oluyor.

Bülent Polat dizide Hilal Altınbilek’in canlandırdığı Özlem karakterinin abisi olarak diziye dahil olacak. İbrahim Kendirci’nin rolü ise hanüz bilinmiyor.

Karagül Dizisinin Yurt Dışı Satışı Devam Ediyor

Karagül DizisiAvşar Film’in yapımcılığını yaptığı Karagül Dizisine yurt dışından gelen talepler büyüyor. Pakistan, Bulgaristan ve Romanya’dan sonra 7 ülkeye daha satışı yapılan dizi ülkemizde yüksek reytingleri ile ilgi ile izleniyor.

3. sezonu devam eden karagül dizisinde Ece Uslu, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Özlem Conker, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Hulya Duyar, Hilal Altınbilek veMert Yazıcıoğlu gibi sevilen oyuncular rol alıyor

Karagül 51 . Bölüm FragmanıKaragül 16 Ülkeye Satıldı!

Yapımcılığını Avşar Film – Şükrü Avşar’ın üstlendiği FOX ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Karagül, Pakistan ve Bulgaristan’a satışından sonra tek seferde rekor satış gerçekleştirdi.

Başrollerinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Mesut Akusta, Özlem Conker, Özcan Deniz ve usta oyuncu Şerif Sezer’in rol aldığı Karagül dizisi yeni bir başarıya daha imza attı ve 16 ülkeye satıldı.

Karagül yeni sezonda FOX’ta!

Karagül 39. Bölüm 00011

***************************************************************

Geçtiğimiz aylarda çekimlerine başlanan “Karagül” dizisinde başrolleri Şebnem Bozoklu, Yavuz Bingöl, Bülent İnal ve Özlem Conker paylaşacaktı. Dizinin ilk bölümünü izleyen Avşar Film patronu Şükrü Avşar, içine sinen bir iş olmadığı ve dramanın yetersiz bulduğu gerekçesiyle dizinin oyuncu kadrosunu değiştirme kararı aldı.

İlk olarak Şebnem Bozoklu’yla yollarını ayıran Şükrü Avşar, Ece Uslu ile anlaştı. Bülent İnal’ın canlandıracağı karakteri ise bir bölüm olarak Özcan Deniz oynayacak. Diziye usta oyuncular Şerif Sezer ve Mesut Akusta da dahil oldu ve eski kadrodan sadece Yavuz Bingöl ve Özlem Conker kaldı.

“Karagül” dizisinin yeni oyuncu kadrosuyla çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak.

İlgili Aramalar

35 Yorum

 1. harun

  25 Mart 2015 at 21:39

  Ben ce saruhan cuk oturdu zaten en karizmatik oyuncuların başını çekiyo hiç takip etmediğim diziyi saruhan için izleyecegim

 2. SEVDAN ALTUNSOY

  15 Şubat 2015 at 18:18

  kenan karakteri dhaa olgun biri olmalı, İbrahim Kendirci bu rol için çok genç. kendalı alt edebilecek biri gerekli. Ayrıca Baranın koskoca komutan silah çekmesi kadaar saçmaa bir senaryo olamaz !!! bekar bir kadını herkes isteyebilir. 18 yaşındaki bir çocukmu karar verecek buna.

  • ümit

   21 Mart 2015 at 20:34

   kenan karakterine kesin bilgi çünkü bu cuma(dün) izlediğimiz karagül 76.bölüm fox da kadriyenin kız kardeşi olna fikriyeden ve mehdiden olan oglu kenan olarak SARUHAN İNAL katıldı ve diziye devam edecek.fragmanı yayınlandı arkadaşlar.77.bölümün haftayaki bölümü.ebru sen misin hep şiddet isteyen bende bu yöreye uygun davranıcam diyo kendala karşı.bu bölümde süperdi.tekrarı pazar akşam üzeri doğru 15:00 veya 15:30 gibi foxda tekrarı yayınlanıyor.izleyelim.sakın kaçırmayalım yoksa anlayamıyoruz en ufak bi sahnesi bile.yorumlarınız beklerim. ümit

  • Ecem

   10 Nisan 2015 at 17:30

   kesinlikle saruhan hünel olmalı olgun ve rolü yapabilir kendalın hakkından gelir ibrahim kendirci bu rol için daha genç ve olgun bi yapıya sahip değil deiyeceklerim bu kadar
   😀

 3. Irmak Damla

  14 Kasım 2014 at 22:37

  en çok sevdiğim Maya

 4. karagülcü

  15 Ekim 2014 at 00:28

  MUHTEŞEM BİR DİZİ ÇOK SEVİYORUZ ÖZCAN DENİZ ÇIKSADA BİRŞEY DEĞİŞMEZ ÇOK KALİTELİ BİR DİZİ..CUMANIN YILDIZI KARAGÜÜÜL..☺☺☺

 5. aygul

  29 Eylül 2014 at 14:12

  Defol bu diziden..zaten mahf ediyordun..Para icin satdin Karagulu

 6. seval

  03 Mayıs 2014 at 23:48

  bari başkasını çıkarın murat yerine sanatçı değiştir sayın yönetmen böyle daha iyi olur özcan başka diziden parayı götürdü vayyyyyy memleketin haline vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 7. seval

  03 Mayıs 2014 at 23:46

  madem çıktı ne gösterip duruyosunuz sıktınız artık

 8. mehtap

  13 Temmuz 2013 at 01:12

  dönecek özcan deniz adım gibi eminim göreceginiz

  • hale

   02 Eylül 2013 at 12:40

   ozcan deniz diziye donmeyecek yuzde 100

 9. roya

  02 Temmuz 2013 at 00:11

  yaaaa,dizinin yonetmeni soyledi ki ozcan donebilir,ne olur olmesin,benim hala umudum var…ya siz ne kadar sanslisiniz,yani turkiyede yasiyanlar,conku dunyanin en yakisikli erkeleri bence ozcan,emrah dir,baska bir sey var bu ikisinin bakislarinda guluslerinde

 10. ceren şimal yılmazer

  29 Haziran 2013 at 20:20

  yaaaaa napacağınız özcan denizi ne güzel dizi kıçınızı kırıp oturun hem özcan deniz ölmedi gelecek

 11. merve

  16 Haziran 2013 at 16:23

  bence ozcan deniz olmedi cunku onu dizinin basinda biri kurtardi

 12. ayla

  15 Haziran 2013 at 18:04

  arkadaslar bu dizi bir kisiyle oynanmiyor.harika bir dizi olmus zevkle izliyoruz ve avustralya gibi ulkedede birinci sirada diyebilirim ordaki oyuncularimiz kaliteli arkadaslarimiz lutfen yazdiklarimizi secerek ozenerek yazalim.bu arada ozcan deniz hayraniyim ama bir o kadarda turk sinemaseverim dizide emegi gecen arkadaslarimiza tesekkur ederim harika bir dizi severek izliyoruz

  • B,A

   17 Haziran 2013 at 00:23

   Katiliyorum sana Ayla dizinin konusu ve oyunculari süper.Önce Özcan Deniz var diye izledim ama bir daha birakamadim.Herseyi ile mükemmel bir dizi.

 13. damla

  14 Haziran 2013 at 22:54

  YA KARAGÜL DİZİ ÇOK GÜZEL BAYILIYORUM BARAN ÇOK GÜZEL ROLÜNÜ OYNUYO SEZON FİNALİNDE BARAN SÜPER OYNADI

 14. mustafa yeşilçimen

  08 Haziran 2013 at 12:38

  karagül dizisinin en harika oyuncu MELEK rolünü çok güzel oynuyor

 15. revnak özgece

  17 Mayıs 2013 at 18:51

  özcan deniz var diye seyrediyordum tekrar çıkacak zannettim ,tadı kaçar böyle bencede.inşallah tekrar anlaşırlar,

 16. selma semiha ayşe

  03 Mayıs 2013 at 08:18

  aynenn ya özcan deniz oölmesin 1 ay sonra ortaya cıksa mükemmellll olurrrt

 17. EDA

  27 Nisan 2013 at 14:50

  ne kadar salakca yorumlar atmişsınız diziyi takip ettinz çok belli oluyorrr özcan deniz konuk oyuncu olarak girdi yani basrolde ece uslu ile yavuz bingöl var…

 18. dilek

  26 Nisan 2013 at 20:59

  Bncede ozcan deniz ayrilmamali neden ozcan deniz adini
  dizi basinda kullaniyorlar ve sonradan degistiyorlar
  Bncede ozcan deniz olmazsa bu dizi beklenen retingi
  Almaz

 19. sevcan

  20 Nisan 2013 at 17:02

  özcan deniz diziye dönmeli yoksa çok sıkıcı izlenmez

 20. gizem

  19 Nisan 2013 at 21:44

  çok seviyorum bu diziyi

  • Ilayda

   31 Ağustos 2013 at 14:13

   Karagul cook guzel bir dizi

 21. Nur

  09 Nisan 2013 at 15:47

  Bence dizinin ratingine göre özcan deniz diziye geri dahil olabilir

  • seval

   03 Mayıs 2014 at 23:44

   madem özcan deniz çıktı diziden bari yerine başka sanatçı koyun murat o olsun yaaaaaaaaaaa

 22. hazal kaya

  08 Nisan 2013 at 10:27

  cox guzel harika b

 23. Ayse

  08 Nisan 2013 at 02:55

  ne sacma özcan denizi öne atarak dizi baslatmak, simdi kim bakacak bu diziye ahaaha rezalet ötesi, benden devami gelmez, yavuz bingöl fena degil ama yasli ask mesk rolü icin!!!!

 24. merve

  08 Nisan 2013 at 02:08

  özcan deniz dizden çıkmasın öacan dizide kalsın

 25. irem ölmez

  05 Nisan 2013 at 22:52

  özcen denizi daha filime göztermeden öldürdünüz ne biçim bi filim bu dallas gibi dizi olmuş

 26. ilahe

  05 Nisan 2013 at 20:34

  her şey güzelde ben bu diziyi özcan deniz var diye izlemeye başladım ama galiba artık olmayacak doğrumu anlamışım?

  • Ilahe'ye cevap

   07 Nisan 2013 at 18:04

   Niye özcan deniz i napacaksın? Babanın oğlumu da bir diziyi onun için izledin ayrıca evet öldü dizide, kurtulduk muhaaaaaaaaaaahahahahahahahhah

   • buket

    20 Aralık 2013 at 20:45

    la mal mısın nesin kızım ak.dizide kurtulduk felan hayırdır hangi köyün muhtarısın sen?

 27. Muhammed Tunaboy

  01 Nisan 2013 at 18:01

  karagül dizisi mükemmel.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Haberler Teması. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz