Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Kaderimin Yazıldığı Gün 34. ve Sezon Finali Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 14 Haziran 2015
1.921 views

ELİF VE KAHRAMAN’IN BÜYÜK BULUŞMASI

Elif Maksut’la evlenmiş, ama hala oğluna kavuşamamıştır. Maksut’a bir hafta verir; Maksut bir adım atmadığı taktirde, Elif Yörükhanların karşısına çıkacaktır.
Kahraman ise tanımadığı ortaklarla imzayı atmış, huzursuzdur. Yakup’u sıkıştırmaya başlar, gizemli ortakla er ya da geç tanışacaktır.
Elif her zamanki gibi konağı gözlemekte, bir an oğlunu görme heyecanıyla yanıp tutuşmaktadır. Toprak hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Elif peşlerinden gider ama oğlunu göremez; imdadına yine Maksut yetişecektir.
Kahraman ve çocuklarla mutlu bir hayat süren Defne, Elif’i gördüğünden şüphelenir ve peşine düşer. Elif ve Defne’nin yüz yüze gelmesi an meselesidir.
Elif oğlunun hasretine dayanamaz, annesinin konağa gitmesini ister. Sultan konaktan neredeyse kovulur.. Ama Ziya buna müsaade etmez. Sultan Elif’in yerine de Toprak’la hasret giderir.
Elif’in hayatta olduğunu öğrenen Kıymet ise Sultanlara gidip hesap sorar. Elif’in Maksut’la evlendiğini duyduğunda şoke olur… Kıymet için bu iyi bir haberken, Defne korku içindedir. Hayalini kurduğu mutluluk başlamadan bitmek üzeredir.
Elif’in artık takati kalmamış, Maksut da onun üzülmesine dayanamamaktadır. Elif’i Toprak’ın sünnet düğününe götürmeye karar verir… Elif sonunda Yörükhanları karşısına çıkacaktır. Kahraman ise hayatının şokunu yaşamak üzeredir.
Büyük buluşma sonunda gerçek olur!

Yayın Günü: 16 Haziran Salı
Yayın Saati: 20.30 / Sezon finali… – 34.blm

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,332 saniyede yüklendi.