Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Magazin > Reyting Rekorları Kıran Diziler Yarışacak

Reyting Rekorları Kıran Diziler Yarışacak

 
 
Paylaşın
Tags

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle, Antalya Kültür Sanat Vakfı( AKSAV) tarafından düzenlenen “Antalya Televizyon Ödülleri” adayları dün yapılan ön jüri toplantısı sonucunda belli oldu.

Murat Saygı, Kandemir Konduk, Kudret Sabancı, Berna Laçin, Yüksel Aytuğ, Mesut Yar, Memet Güler, Gizem Kaboğlu, Prof. Dr. Nurçay Türkoğlu, Sancar Sayın ve Adem Akyürek’den oluşan ön jüri; 32 kategoride, 28 dizi ve 109 televizyon programını oylayarak adayları belirledi.

Aday adaylıkları yapımcı firmaların başvuruları doğrultusunda oluşturuldu. 30 Nisan 2011 Cumartesi günü Antalya Mardan Palace Otel’de düzenlenecek gecede sahiplerini bulacak ödüller için soluk soluğa yarış başladı. Ödül töreni ana iletişim sponsoru olan TNT’den canlı olarak yayınlanacak.

REYTİNG REKORLARI KIRAN DİZİLER KARŞI KARŞIYA!

30 Nisan’da yapılacak ödül töreninde, En İyi Drama Dizisi kategorisinde “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Öyle Bir Geçer Zamanki”, “Adını Feriha Koydum” ve “Ezel” yarışacak.

Halit Ergenç, Kenan İmirzalıoğlu, Erdal Özyağcılar, Okan Yalabık, Erkan Petekkaya ve Erkan Beşikçioğlu’nun En İyi Drama Erkek Oyuncu kategorisinde karşı karşıya geleceği törende, Nebahat Çehre, Hatice Şendil, Beren Saat, Meryem Uzerli, Ayça Bingöl ve Vahide Gördüm En İyi Drama Kadın Oyuncu kategorisinde yarışacaklar.

Önjüri elemeleri sonucunda en iyi dram kategorisinde yarışan; Muhteşem Yüzyıl 12, Öyle Bir Geçer Zaman Ki 10, Ezel 9, Fatmagül’un Suçu Ne 7, Adını Feriha Koydum 4 dalda ana jüri tarafından değerlendirilecek.

Tekin Akmansoy’un onur ödülü alacağı gecede; “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin “Küçük Osman”ı Emir Berke Zincidi de Jüri Özel Ödülü’nü alacak.

Kaynak: MedyaTava

Google'dan Gelen Aramalar:

 • reyting diziler
 • reyting rekorları kıran diziler 2013
 • reyting kıran diziler 2013
 • reyting rekorları kıran diziler
 • reyting rekoru kıran diziler 2013
 • reyting kıran diziler
 • rekor kıran diziler
 • reyting rekoru kiran diziler
 • hangi dizi reyting kırıyor
 • reyting rekorları
Yorum Sayısı: 2 Yorum
Söz Sizde
 1. leyla serdar diyor ki:

  slm ben deniz yıldızı dizisi hayranıyım bence en güzel dizi deniz yıldızıdır.

 2. Ender diyor ki:

  ne derseniz deyin osmanlı tokadı gelmiş geçmiş en iyi dizidir kardeşim her türlü şey var içinde:komedi,dram,heyecan ne dersen var ve daha da fazlası sosyal dersine yararı çok var fatih dönemini anlatıyor çok güzelll sosyalim onun sayesinde 95 :)

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (24 Nisan Perşembe 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız