Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Resimleri > Pazar Günü Ekrana Gelecek Olan Sana Bir Sır Vereceğim’in 11. Bölümünde Neler Olacak?

Pazar Günü Ekrana Gelecek Olan Sana Bir Sır Vereceğim’in 11. Bölümünde Neler Olacak?

 
 
Paylaşın
Tags

Sana Bir Sır Vereceğim 11. Bölüm 00002Sevilen dizi  Sana Bir Sır Vereceğim’in heyecan dolu yeni bölümü yeni gününde FOX ekranlarında.

TİLKİ’YE NE OLACAK?

Gücünü kontrol edemeyerek görünmez olan Tilki’nin peşinden giden Aylin, kendi hayatını tehlikeye atar.  Sevgi ve Mehmet Aylin’i tek başına bulduklarında Tilki’nin başına gelenleri öğrenirler.

Tilki’nin gücünün kontrolden çıkması çocukları kurtarmak için çalışan Nihat’ı daha da endişelendirir. Nihat’ın tek amacı Tilki’yi bir an önce iyileştirecek aşıyı bulabilmektir.

Tilki’nin ortadan kaybolması  başta Reyhan olmak üzere çevredekilerin dikkatini çeker..  Zeynep’in aklına gelen fikir son anda ailenin imdadına yetişir. 

AYLİN KİMİ SEÇECEK?

Tüm aile Tilki’nin iyi olması için çaba sarf ederken,  Savaş intikam oyununu sürdürmeye devam eder. Bu kez hedefinde Aylin vardır. Tilki’yi sonsuza dek kaybetmekten korkan Aylin’e acımasız bir oyun planlayan Savaş, Aylin’i  korkunç bir seçim yapmaya zorlar..

Esra Ronabar ve Murat Han’ın başrollerini paylaştığı, Deniz Özerman, Cengiz Tangör, Ekin Koç, Demet Özdemir, Metehan Sözer, Su Burcu Yazgı Coşkun, Burak Can, Dila Danışman, Bora Cengiz, Nezih Cihan Aksoy ve Dilşad Şimşek’in heyecanlı hikayesi ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ yeni bölümü ile 22 Eylül Pazar akşamı 19.30’da FOX’TA

YAYIN GÜNÜ: 22 EYLÜL PAZAR                                                                                 11. BÖLÜM

    YAYIN SAATİ: 19.30

Sana Bir Sır Vereceğim 11. Bölüm Fragmanı

YouTube Preview Image

Sana Bir Sır Vereceğim 11. Bölüm Resimleri

Google'dan Gelen Aramalar:

 • sana bir sır verecegim bitiyor mu
 • sana bir sır vereceğim bitti mi
 • sana bir sir verecegim bittimi
 • sana bır sır verecegım fınal mı
 • sana bir sır vereceğim bitiyormu
 • sana bir sir vereceğim final mi olacak
 • sana bir sır verecegim final mi yapıyor
 • sana bir sır vereceğim bitiyor
 • sana bir sır vereceğim final bölümü
 • sana bir sır vereceğim dizisi bitiyormu
“Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Sayısı: 1 Yorum
Söz Sizde
 1. elin diyor ki:

  sayın cevriye hanım lütfen artık tilki ve aylin acı çekmesinler lütfen biraz daha mutlu olsunlar dizi bozulmasın savaş ile tilki büyük abi denen kişiye karşı bir olsunlar lütfen cevriye hanım

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (18 Nisan Cuma 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız