Ötesiz İnsanlar Dizisi – Samanyolu Tv

Ötesiz İnsanlar 38. Bölümü 20 Ekim  2014 Pazartesi Saat 21.00’de Samanyolu Tv’de
Sezon: 2

20 Ekim 2014 Pazartesi, 14:29
ÖTESİZ İNSANLAR (1)

ÖTESİZ İNSANLAR’da
Elif ve Rana için Zaman Daralıyor

Bir askerin ve başörtülü bir kızın 28 Şubat döneminin tüm engellemelerine rağmen verdikleri zorlu mücadeleyi ekrana getiren Ötesiz İnsanlar, yeni sezonda heyecan dolu bölümleriyle ekrana geliyor. Dizinin Pazartesi günkü 38. bölümünde;

 

Rana’yı ve Elif’i öldürmekle görevlendirilen katil, akla gelmeyecek bir plan hazırlar. Deniz, Sabri Komutan’ın desteğiyle aramalara tekrar başlayıp her yerde Elif’e ulaşmaya çalışırken Erdem, katilin izini bulur ve çatışma esnasında katili vurur.  Ancak bu durum Rana ve Elif’e ulaşmayı daha zor bir hale getirir çünkü onların yerini bilen tek kişi vurulan katildir. Deniz telaş içinde karısını aramaya devam ederken Rana ve Elif için artık zaman tükenmek üzeredir. Üniversitede ise yeni bir kriz başlar ve atanan rektörün başörtülü öğrencilere karşı nasıl bir tavır alacağı büyük merak konusu olur.

 

Ötesiz İnsanlar, heyecan dolu yeni bölümüyle 20 Ekim Pazartesi günü, saat 21.00’deSamanyolu TV’de.

ÖTESİZ İNSANLAR 38. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

28 Şubat postmodern darbesinin arka planında yaşanmış tüyler ürpertici olayları anlatan yeni dizi “Ötesiz İnsanlar”, Samanyolu TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçen 28 Şubat süreci, Türk televizyonlarında ilk kez bir dizide bu kadar detaylı bir şekilde anlatılıyor. 28 Şubat postmodern darbesi, üzerinden henüz 15 yıl geçmişken bir kez daha sorgulanıyor.

Ötesiz İnsanlar’ın 1. bölümünde;

Güzeller güzeli Elif, babasından gizlice girdiği üniversite sınavında Tıp fakültesini kazanır. Ancak Elif üniversite hayalleri kurarken babası Yılmaz, onu köyün hanım ağasının oğlu Durali’ye verir ve karşılığında da hatırı sayılır bir servetin sahibi olur.  Bölgede görev yapan genç teğmen Deniz tarafından yüreklendirilen genç kız gizlice İstanbul’a kaçmak isterken büyük bir tuzağa düşürülür. Anne Zeycan ise kızının hayatını kurtaracak sırrın peşindedir.

 

“Ötesiz İnsanlar”, 21 Kasım Perşembe günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.

Etiketler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>