Ötesiz İnsanlar Dizisi – Samanyolu Tv

Ötesiz İnsanlar 31. Bölümü 23 Haziran  2014 Pazartesi Saat 21.00′de Samanyolu Tv’de

23 Haziran 2014 Pazartesi, 00:05
Ötesiz İnsanlar Dizisi – Samanyolu Tv

Elif, Deniz ile evlenmeye karar verir ve resmi nikah işlemleri başlatılır. Evliliğe şiddetle karşı çıkan Deniz’in babası Sancar Albay, nikaha engel olmak için Ziya’yı kullanarak kimsenin aklına gelmeyecek bir plan hazırlar. Her şeyden habersiz olan Elif, nikah hazırlıklarını sürdürürken kötü bir sürprizle karşılaşır. Diğer bir yanda Rana Hanım’a yıllar sonra kızı ile ilgili önemli bir haber ulaşır. Rana Hanım yaşadığı büyük acıya neden olan kişinin Kudret Komutan olduğunu öğrenir. Hayatı tehlikede olan Kudret Komutan ise ölümle burun buruna kalır.

Ötesiz İnsanlar, heyecan dolu yeni bölümüyle 23 Haziran Pazartesi günü, saat 21.00’deSamanyolu TV’de.

ÖTESİZ İNSANLAR 31. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

28 Şubat postmodern darbesinin arka planında yaşanmış tüyler ürpertici olayları anlatan yeni dizi “Ötesiz İnsanlar”, Samanyolu TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçen 28 Şubat süreci, Türk televizyonlarında ilk kez bir dizide bu kadar detaylı bir şekilde anlatılıyor. 28 Şubat postmodern darbesi, üzerinden henüz 15 yıl geçmişken bir kez daha sorgulanıyor.

Ötesiz İnsanlar’ın 1. bölümünde;

Güzeller güzeli Elif, babasından gizlice girdiği üniversite sınavında Tıp fakültesini kazanır. Ancak Elif üniversite hayalleri kurarken babası Yılmaz, onu köyün hanım ağasının oğlu Durali’ye verir ve karşılığında da hatırı sayılır bir servetin sahibi olur.  Bölgede görev yapan genç teğmen Deniz tarafından yüreklendirilen genç kız gizlice İstanbul’a kaçmak isterken büyük bir tuzağa düşürülür. Anne Zeycan ise kızının hayatını kurtaracak sırrın peşindedir.

 

“Ötesiz İnsanlar”, 21 Kasım Perşembe günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.

Etiketler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>