Son Dakika
18 Eylül 2014 Perşembe

Kurt Seyit ve Şura Dizisi – Star Tv

Kurt Seyit ve Şura Dizisi 13. ve Sezon Finali Bölümü ile 10 Haziran 2014 Salı Günü Saat 21.30 da Star Tv’de
Sezon: 1

10 Haziran 2014 Salı, 01:20
kurt-seyit-ve-şura

Şura yaralanıyor!

silahtan çıkan kurşunla Şura yaralanır..

Celil’le Alya’nın evlilik haberi Güzide’nin imkansız aşkına bir düğüm daha atmıştır, Celil evlilik kararıyla Güzide’ye yaşattığı acıya şahit olduğunda sessizliğini bozmak zorunda kalır.

Kurt Seyit, peşindeki düşmanın Billy olduğunu düşünmektedir. Petro’nun   kendisini öldürecek kadar büyük düşmanı olduğundan haberi yoktur. Seyit Yüzbaşı Billy’den  Şura’yı yaralayan kurşunun intikamını almak için, adım atmaya başlar, ama Bu hesabı tamamen kapatmak için Şura’nın İstanbul’dan gitmesi gerekmektedir.Şura’yı tamamen hayatından çıkarmak için son mektubunu  yazar.

Barones, İstanbu’lu terk ettikten sonra Petro’nun ihanetini Seyit’e anlattığı ayrıntılı mektubu, emin bir yere bırakır. Bir yandan da Petro’yu şüphelendirmemek için, O’na karşı tavrını aynen sürdürür. Öte yandan Yüzbaşı Billy Seyit’i öldürmesi için Petro’yu sıkıştırmaktadır.

Şura ve Kurt Seyit’in  kaderi Şura’nın yola çıkacağı günden bir gece önce büyük bir olayla kesişir. O gece son sözü Petro söyleyecektir..

Kurt Seyit ve Şura 13. Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız

Yılın en merak edilen dizisi

Kurt Seyit ve Şura” 

Salı Star’da başlıyor. 

Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura, Rusya’dan işgal altındaki İstanbul’a uzanan büyük bir aşkı anlatıyor.

Nermin Bezmen‘in “Kurt Seyt ve Shura” adlı kitabından uyarlanan dizinin yönetmenliğini Hilal Saral, senaryosunu Ece Yörenç üstleniyor. Dizinin müzikleri ise Toygar Işıklı imzası taşıyor.

Yapımcı              : Ay Yapım

Senaryo              : Ece Yörenç

Yönetmen           : Hilal Saral

Müzik                 : Toygar Işıklı

Oyuncular         : Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah, Fahriye EvcenBirkan Sokullu, Serdar Gökhan, Şefika Tolun, Ushan Çakır, Seda Güven, Aslı Orcan, Elçin Songu, Neşe Baykent, Mehmet Yılmaz, Berk Erçer, Dogu Alpan, Petro Sergei, Zerrin Nişancı, Oral Ozer, Barış Alpaykut, Selçuk Sazak, Emek Erel, Atay Gergin,Tugçe Karabacak, Atilla Kılıç, Sümeyra Koç, Filiz Kaya, Sarpcan Köroglu

 

Etiketler

2 Yorum

  1. shirin

    13 Haziran 2014 at 16:42

    very very very nice

  2. kazım aktaş

    24 Nisan 2014 at 08:51

    ben diziyi pek soğuk buldum.bizim kültürümüze uymuyor.o kadarda lanse edilmişti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>