Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Magazin > ‘Küçük Ağa’, ‘Ne Diyosuun’ ve ‘Zeytin Tepesi’ Dizileri Ne Zaman Başlar?

‘Küçük Ağa’, ‘Ne Diyosuun’ ve ‘Zeytin Tepesi’ Dizileri Ne Zaman Başlar?

 
 
Paylaşın
Tags

ZEYTİN-TEPESİ

Furkan Söğüt – Televizyon Dizisi
https://twitter.com/furkansogut

Kanal D’de çok yakında üç yeni dizi izleyebileceğiz. Erler Film’in ‘Küçük Ağa‘sı, Limon Film’in ‘Ne Diyosuun’u ve MF Yapım’ın ‘Zeytin Tepesi‘nin tanıtımları geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Bu üç dizinin ne zaman ve hangi gün yayınlanacağına dair tahminlerde bulunmak istiyorum.

Küçük Ağa dizisiyle başlayalım. Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin başrollerinde bulunduğu dizinin senaryosu Ahmet ve Sinan Yurdakul’a ait. Bir yandan ağlayacağımız, bir yandan güleceğimiz bir dizi olacak Küçük Ağa. Daha önce de tanıttığım gibi sıcacık bir aile hikayesi Küçük Ağa. Tanıtımları şimdiden büyük ilgi görmeyi başardı ve çeşitli sosyal medya platformlarında diziyle ilgili güzel tepkiler yer aldı. Bana soracak olursanız Kanal D bu diziyi Pazartesi birinci kuşakta ekrana getirecek. Bence dizi için en uygun gün Pazartesi. Bu günde komedi eksikliği var diye düşünüyorum ve iyi oyunculuklarla ve iyi bir senaryoyla rakiplerini zorlayabilir.

Gelelim Kanal D’nin yakın bir zaman sonra yayınlayacağı yeni bir diziye daha. İlker Aksum, Dilara Gönder, Bülent Seyran ve Ayçin İnci’yi buluşturan Ne Diyosuun dizisinin yapımcılığını Limon Film’den Hayri Aslan üstleniyor. Açık konuşmak gerekirse dizinin bana göre şansı pek yok, çünkü bu tür hikayelerin artık benimsenmediğini düşünüyorum. Tanıtımlar aksine gayet başarılı gözüküyor, ancak senaryonun böyle bir genel hikayeyle iyi olması lazım ve dizide yer alan karakterlerle iyi empati kurabilmemiz ve zaman zaman onlarla gülmemiz lazım. Dizi bunu başarırsa tebrik ederim, yolu açık olsun diyelim. Gün olarak Pazartesi ikinci kuşakta ekrana gelir diyorum veya düşük bir ihtimalle Cuma da olabilir.

MF Yapım’ın uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüğü ve çekimlerine Ayvalık’ta devam edilen Zeytin Tepesi bence Kanal D’nin en iddialı yeni dizisi. Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Ayça Varlıer, Salih Bademci ve Zerrin Sümer gibi oyuncuların başrollerini paylaşacağı dizinin yönetmen koltuğuna Barış Yöş otururken, senaryosunu Gülnaz Saraçoğlu kaleme alıyor. Dizinin birinci tanıtımını yaklaşık 1 milyon 200 kişi izledi. Bu çok ciddi bir rakam ve dizi için olumlu gelişme. İkinci tanıtım da ekrana geldi ve onu da çok beğendiğimi itiraf etmeliyim. Kısacası dizinin tutacağına kesin gözle bakıyorum, umarım yanılmam. Dizinin de büyük olasılıkla Çarşamba akşamları ekrana geleceğini düşünüyorum birinci kuşakta.

Google'dan Gelen Aramalar:

 • kucuk aga oyunculari
 • küçük ağa dizisi oyuncuları
 • kucuk aga ne zaman başlayacak
 • küçük ağa dizisi ne zaman
 • Zeytin tepesi roman
 • küçük ağa ne zaman başlıyor
 • zeytin tepesi tekrari hangi gunler
 • zeytin tepesi hangi şehirde oynuyor
 • zeytin tepesi ne zaman
 • zeytin tepesi dizisinin oyuncuları
“Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Sayısı: 3 Yorum
Söz Sizde
 1. mehmetcan diyor ki:

  Zeytin tepesi ve küçük ağa iple çekiyorum sırf aslıhan gürbüz tayanç için izliyorum bu dizi fragman ilgilimiçekti ve çok meaklandık. küçük ağa çok sevdim emir berke çok tatlı biraz büyümüs sırf emir berke ve sarp levendoğlu için izliyorum

 2. mehmetcan diyor ki:

  küçük ağa romanı okudum kemal tahir he küçük ağa roman mı?yoksa normal bir dizi mi? kanald çok güzel diziler çıksın

 3. mehmetcan diyor ki:

  kanald çokgüzel dizi çıksın ya :) bu ara küçük ağa zeytin tepesi kanald olması çoksevindim. 2014 ve 2015 kanald tanıtımı ne zaman yapılacakkkkkk

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (17 Nisan Perşembe 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız