Dizi Film Platformu TelevizyonDizisi.Com > Dizi Dünyası > Dizi Magazin > Gürkan Uygun “Kaçak” Dizisindeki Karakterini Anlattı

Gürkan Uygun “Kaçak” Dizisindeki Karakterini Anlattı

 
 
Paylaşın
Tags

Kaçak Dizisi 00002Gürkan Uygun, “Meslek olarak iyi bir dönemindeyim, toplumsal olarak da daha iyi dönemlere gideceğimizi düşünüyorum” diyerek Türkiye’nin daha güzel günler göreceğine değindi.

Dizideki karakterinden bahseden Uygun, şöyle konuştu:
“Evet, yaşadığı bir olaydan ötürü polisliği bırakmış. Asıl amacı bir mafya grubunun içine sızıp emniyete bilgi aktarmak. Ancak o görev, kendi hatasıyla son buluyor. O hatanın cezasını da polislikten ayrılıp ortadan kaybolarak veriyor. Daha sonra olaylar farklı yönde gelişince, yarım kalan işini bitirmek üzere dönmek zorunda kalıyor.”
Gezi Parkı olaylarına destek veren Gürkan Uygun, polis rolünün tepki yaratıp yaratmayacağı sorusuna “Ben rolü kabul ettiğimde bu tarz düşünceler yoktu ama kısmet. Zaten TV’de de zor oluyor polis hikâyeleri, ne yaparsanız yapın “Polis bunu yapar mı?” diyorsunuz. Bizde o kantarın topuzu kaçıyor her durumda” diye konuştu.
Uygun, toplum olarak özeştiri yapmayı bilmediğimize değindi ve “Özeleştiri yapmayı bilmiyoruz ve toplum olarak hayatımızı hamasetle devam ettiriyoruz, o yüzden. Biri bize yeter ki “Şöyle güzelsin, böyle iyisin” desin. Kötü bir şey söylediğinde hemen tepki gösteririz. Bu tarz hikâyeleri anlatmakta zorlanıyoruz, evet, çünkü gerçekliğiyle anlatmıyor oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Google'dan Gelen Aramalar:

  • kaçak dizisi hangi gun
  • kaçak ne zaman
  • kaçak dizisi saat kacta
  • kaçak dizi müziği
  • Kaçak hangi gün oynuyor
  • kacak dizi ne zaman basliyor

Yorum Yapın

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Anket

Bugün Hangi Diziyi İzleyeceksiniz? (24 Nisan Perşembe 2014)

View Results

İzmir Otel

Facebook Sayfamız