İmkansız Karaoke’de İnaılmaz Yılan Gösterisi

585 kez izlendi, 02 Ocak 2013 Çarşamba

Fox TV ekranlarında yayınlanan “İmkansız Kareoke” adlı yarışma programına yılanlı suya giren Sevtuğ Kasapbaşoğlu’nun performansı damga vurdu. Başına geleceklerden habersiz olan Sevtuğ yarışma için kendisine verilen salıncağı önce normal bir salıncak sandı fakat salıncağıyla beraber yılanlı suya daldırılınca olanlar oldu. Genç kadın yılanları görünce şarkıyı bırakıp çığlıklar atmaya başladı. Önce yavru timsahlar, sonra kertenkeleler, ardından […]

İnanFox TV ekranlarında yayınlanan “İmkansız Kareoke” adlı yarışma programına yılanlı suya giren Sevtuğ Kasapbaşoğlu’nun performansı damga vurdu.

Başına geleceklerden habersiz olan Sevtuğ yarışma için kendisine verilen salıncağı önce normal bir salıncak sandı fakat salıncağıyla beraber yılanlı suya daldırılınca olanlar oldu. Genç kadın yılanları görünce şarkıyı bırakıp çığlıklar atmaya başladı.

Önce yavru timsahlar, sonra kertenkeleler, ardından küçük, orta ve büyük boy yılanların atıldığı su deposuna sürekli girip çıkmak zorunda kalan ve adeta sinir krizi geçiren Sevtuğ Kasapbaşoğlu bir yandan çığlık atarken diğer yandan da şarkısını söylemeye devam etti.

Etiketler: İmkansız Karaoke İmkansız Karaoke Ne Zaman Başlayacak İmkansız Karaoke Programı İmkansız Karaoke Programı Hangi Gün Oynuyor? İmkansız Karaoke Programı İlk Fragmanı İzle İmkansız Karaoke Programı İzle İmkansız Karaoke Programı Jenerik Müziği İmkansız Karaoke Programı Kaç Bölüm Yayınlandı? İmkansız Karaoke Programı Oyuncuları İmkansız Karaoke Programı Resimleri İmkansız Karaoke Programı Saat Kaçta Başlayacak İmkansız Karaoke Programı Saat Kaçta Oynuyor İmkansız Karaoke Programı Şarkısı İmkansız Karaoke Programı Tekrarı Hangi Gün İmkansız Karaoke Programı Videosu ve Fragmanı İmkansız Karaoke Twitter Yorumları İnaılmaz Kaeaoke'de Yılanlı Bölüm

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz