İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (5 Ocak 2017 Perşembe)

Setteki Kaza Sahnesi Gerçek mi Oldu?

İdeal ”Muhteşem Yüzyıl ”4. Murad” Kadrosu

Dizi Galeri, Dizi Magazin, Editörden 11 Haziran 2016
14.360 views

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

İyisiyle kötüsüyle Muhteşem Yüzyıl Kösem 1 sezonu geride bıraktı. 2.sezon 4.Murad’ın hikayesine yoğunlaşacak olan dizide kadroda büyük değişimler olacak. Yeni sezonda kadroda kimlerin yer alacağı henüz belirsizken, bir nevi ”dream cast ” ımı paylaşmak istedim. Muhteşem Yüzyıl’la ilgili birçok haberi ilk paylaşan ve de diziyi sıkça eleştiren birisi olarak bazı karakterler için 2 alternatif seçtim dizideki muhtemel bir zaman atlamasına karşın.

KÖSEM SULTAN

4.Murad’ın ilk yıllarında Kösem karakterini Beren Saat’in oynamaya devam edeceğini düşünüyorum. Daha sonrası için ilk aklıma gelen isim Evrim Alasya. Timur Savcı Muhteşem Yüzyıl’da çalıştığı isimlerle çalışmama kararı alsa Evrim Alasya’nın Ferit Kaya (MY Kösem’de Celali isyancısı rolünde oynadı/ Muhteşem Yüzyıl’da da Erzurum Beyiydi) gibi kısacık bir rolünün ümitlerimi artırıyor. Tabi ki bu rol için öncelik Ayça Bingöl’ündü ancak yeni sezonda Kanal D’de başka bir dizi anlaşmış oyuncu. Beren Saat gibi yurtdışı satışında ya da reytinglerinde etkin bir isim aranıyorsa Nurgül Yeşilçay da favori adaylardan biri.

1

loading...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Yorumlar
  • Kösem fani Muhammet

    Bu saçma yaziyi kim okur bilmiyorum.Ama senin Beren Saate olan bir antipatin var kesin.Onun yerine Evrim Alasya gibi zayif bir oyuncu asla olamaz.Kalan herkeste hayal zaten Alasyaya Kösem rolü 36 beden buyuk gelir.Kösem’i sadece rolün sahibi Beren Saat oynayabilir.Zaten Beren’i sevmeyencikler çatlasin hahahahahahaha sende bu yorumumu lütfen yayinla

  • Mehmetcan

    Beren saat bu dizi yakışmadi onu aşkı memnu Fatmagülün suçu ne gibi görmek istiyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da91 sorgu var. 0,600 saniyede yüklendi.