“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Hıyanet Sarmalı Dizisi Samanyolu Tv’de Bugün Başlıyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 23 Ekim 2013
637 views

Hıyanet Sarmalı Dizisi 00001Hıyanet Sarmalı’yla karanlıklar aydınlanıyor. Bu güne dek seyretmekle yetinilen bu sarmal, artık Samanyolu TV’de çözülüyor.

STV’DE YEPYENİ BİR DİZİ BAŞLIYOR Derin Güçlerin Son Meydan Savaşı Hıyanet Sarmalı’nda

Samanyolu ekranlarında Hıyanet Sarmalı isimli muhteşem bir derin devlet dizisi izleyiciyle buluşuyor. Derin devletin, istihbaratın ve karanlık güçlerin gösterilmeye korkulan gerçek yüzleri Hıyanet Sarmanlı’nda aydınlanıyor. Anadolu insanının derin güçlere baş kaldırısı ve üç yetimin bu çarka direnişi Hıyanet Sarmalı ile ekrana getiriliyor.

Anadolu’nun mertliğini üzerinde taşıyan baba Hamza, anneleri Şirin, ailenin en büyük çocuğu Ferhat, haşarı ve hayatının baharındaki Ayaz ve dünyalar şirini, cimcime Beyaz’ın yoksul ama bir arada oldukları, mutlu bir hayatları vardır. Fakat bu mutluluk uzun sürmez, sürmesine izin verilmez. Bu güzel ailenin yolu bir gün Yüzbaşı Kılıç’la kesişir ve bambaşka bir dünyayla tanışırlar.

Kılıç, hırsları uğruna yaşayan, yükselmek için her şeyi yapabilecek bir subaydır. Bunun için ise gözünü karartır ve en sevdiklerini bile ateşe atmaktan çekinmez. Ve bir gün, yükselmek uğrunda attığı o adımlardan biri, Günyol ailesinin üstüne basıp paramparça etmekten geçer.

Hıyanet Sarmalı, 23 Ekim Çarşamba günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.

Hıyanet Sarmalı 1. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5LXiEWj7m-U[/youtube]

Hıyanet Sarmalı 1. Bölüm Resimleri

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,518 saniyede yüklendi.