Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Günlük Dizilerin Büyük Başarısı

Dizi Magazin 09 Eylül 2015
1.060 views

Birbiri ardına yayına giren iddialı yapımlar istenen reytinglere ulaşamayınca meydan günlük dizilere kaldı.

Beni Affet dizisinin Fas’ta prime timeda 60’lı sharelere ulaşmasından sonra dizi Balkan ülkelerinde de ilgiyle izlenmişti. Dizi son olarak 13 Latin Amerika ülkesine satıldı. Dizi sosyal medyada da ilgi görüyor dizi sitelerinde ilgiyle izlenen dizi, facebookta da en çok beğenilen Türk dizileri arasında.

Bir başka günlük dizi Elif ise Balkanlar’a ilgiyle izlendikten sonra Endonezya’ya satılmış. Saat 13:00’de yayınlanmasına rağmen ilk 5 bile girmişti. Oyuncular dizinin yayınlandığı SCTV’nin 25.yıl etkinliklerine katılmış ve Hollywood starları gibi karşılanmışlardı. Dizi Endonezya’da yayına girmesinden kısa süre sonra instagramda 100 bin takipçiyi geçmişti.

Şimdi ise bir başka günlük dizi başarısı ile adından söz ettiriyor.Star Tv’nin günlük dizisi Aşkın Bedeli, eylül ayının başında Fas’ta yayına başladı ve reyting listesinde Beni Affet’in ardından 2.sıraya yerleşti.

 

loading...


Yorumlar
 • Sema

  ADI MUTLULUK KARA EKMEK KARA SEVDA TATLI KÜÇÜK YALANCILAR HENÜZ BAŞLADI GAMSIZ HAYAT GERID YALAN

 • Baby

  Star tv günlük dizi çıksın

 • Mehmetcan

  Beni affet çok seviyorum günlük diziler çok seviyorum umarım bol bol günlük dizi olur roman eserle dizi olsun günlük dizi olsun deniz yıldızı beni affet gibi dizi istiyorum çok başarılı diziler hep tutuyor

 • can

  Günlük dizi çok seviyorum aşkın bedeli eskiden çok güzel şimdi saçmalama başladı en güzel günlük beni affet aşk ve günah deniz yıldızı bunlar çok seviyorum umarım bu yaz ocak ayı güzel diziler bekliyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,506 saniyede yüklendi.