Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (19 Ocak 2017 Perşembe)

Sevilen Oyuncu Aşk Laf Anlamaz Dizisinde

İçerde 18. Bölümünde Neler Olacak?

“Survivor 2017” Yeni Bölümü ile 21 Ocak Pazar Başlıyor

Guilt 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Yabancı Diziler 09 Temmuz 2016
49 views

Guilt 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı oyuncuları; konusu nedir; ne zaman yayınlanacak ve dizi ile ilgili diğer tüm bilgiler; ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Guilt 1. Sezon 4. Bölümü ile 11 Temmuz pazartesi Feefom’da

Freefrom’dan yeni bir drama, suç dizisi Guilt 13 Haziran’da başlıyor. 2016-17 sezonunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yapım başarılı bir dizi olacak gibi gözükmüyor. Özellikle konusu klasik gibi gözükse de bölümlerin ilerlemesiyle kesin yorum yapabileceğiz. Dizinin yönetmeni, Elizabeth Allen Rosenbaum ve Jüri (2003), Sivil Cephe (2013) ve Kizlari öp (1997) yapımlarıyla tanınan Gary Fleder yer alırken senaristi, Oyun bozan (2007) ve The Mole (2001) yapımlarına imza atan Kathryn Price oldu. Başrollerde ise, Cristian Solimeno, Matt Townsend, Kevin Ryan isimleri ön plana çıkıyor. Guilt Türkçe anlamı (Suç,suçluluk) gelmektedir.

Guilt Konusu

Amerikan bir genç kız eğitimi için Londra’ya taşınır, sınırları zorlayacağı yep yeni bir hayata başlar. Gece kulüpleri, sonu gelmeyen partiler, alkol ve daha birçok şey bambaşka bir hayata sürükler. Her şey eğlenceli geçerken oda arkadaşının öldürmesiyle olaylar gizemli bir boyuta taşınır cinayeti kimin ve neden işlediği soruşturma aşamasıdayken Amerika’da kız kardeşi Londra’ya gelir ancak kardeşi hatırladığı gibi bir insan değildir. Arkadaşının öldürülmesi mi yoksa farklı bir karakteristik yapısının ortaya çıkması mı onu bu kadar değiştirmiştir. Peki cinayetin arkasında kim vardır ?


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 0,375 saniyede yüklendi.