Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Cesaret Dizisinin Akibeti ne Olacak?

Dizi Magazin 09 Ağustos 2015
1.424 views

Cesaret Dizisi ile ilgili sıkınıtkar devam ediyor.

Başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın paylaşacağı yapım için Kerem Deren’den sonra Yıldırım Türker’in de bir senaryo yazdığı, ancak kabul edilmediği belirtildi. Yani 15 Eylül Salı günü sete çıkması beklenen yapım için hala onaylanmış bir senaryo yok.

Bunun yanı sıra dizinin yönetmenliğini üstlenecek olan Yağmur ve Durul Taylan’ın tam da sete çıkmaya hazırlanırken Amerika’ya gitmesi, ikilinin diziden ayrılıp Halit Ergenç’in yeni dizisine geçeceğine yönelik iddiaların çıkmasına neden oldu. Oysa başarılı yönetmenlerin bir ayağının Amerika’da olduğu, orada yaşayıp iş yaptıklarının bilinmesi nedeniyle önümüzdeki hafta İstanbul’a dönmeleri bekleniyor.

Bir diğer dedikodu ise Uzerli ve Yıldırım’ın O3 Medya ile yaptığı sözleşmelerin Ağustos sonunda bitecek olması. Yapım şirketi o tarihe kadar bir senaryo belirleyemediği takdirde iki oyuncu da serbest kalacak. Hatta büyük bir yapım şirketinin de önemli bir sezon projesinde rol alması istenen erkek başrol için bu dizinin akıbetini beklediği de söyleniyor.

O3 Medya’nın sözleşmeler ile ilgili nasıl bir yaptırım gerçekleştireceği merak edilirken Uzerli-Yıldırım birlikteliğini bu sezon içerisinde izleyip izleyemeyeceğimizi ise önümüzdeki günlerde yaşanacak olan gelişmeler gösterecek.

Kaynak: Ranini.tv

loading...


Yorumlar
  • meret

    Murat yıldırım Yeniden Tuba Büyüküstünle yeni bir dizide oynasın. Reyting rekoru Kiracak

  • BurakBur

    Yalan haber bu cesaret dizi olmuyor olmayacak

  • leyla

    Murat Yıldırımı başka bir dizide görmek isteriz..

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da88 sorgu var. 0,386 saniyede yüklendi.