Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Beyaz Yalan 4. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 16 Nisan 2015
2.131 views

Melek yeni bir sınavla karşı karşıya

Show TV’nin başrollerini ; Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Aykaç, Ege Aydan, Elif İskender, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Berkan Bulut, Onur Dikmen, Çetin Karakul, Ebru Aytemur, Fatih Dokgöz, Özge İnce, Ayça Yağcıoğlu, Pınar Deniz, Biran Damla Yılmaz ve Dilara Topuklular’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Beyaz Yalan”, bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Alara, Melek’ten, ameliyatları için gereken parayı bulmasını, gerekirse şirketten çalmasını istiyor. Melek de, yeni bir sınavla karşı karşıya kalıyor.

Alara’nın psikoloğuna yaptığı itiraftan güçlükle paçayı kurtaran Melek, şimdi yeni bir sınavla karşı karşıyadır. Alara, Melek’ten, ameliyatları için gereken parayı bulmasını, gerekirse şirketten çalmasını ister.

Öte yandan Alara’nın doğumgünüdür. Evde bütün tanıdıklarının çağırıldığı büyük bir parti verilecektir. Demir, yaptığı doğumgünü sürprizi ile Melek’in ayaklarını yerden keser. Kendini aşka iyice kaptıran Melek’i, doğumgünü partisinde tatsız sürprizler beklemektedir.

Yapım                                   : NTC Medya

Yapımcı                                : Mehmet Yiğit Alp

Yönetmen                            : Filiz Gülmez Pakman

Senaryo                               : Mayıs

Genel Koordinatör            : Nazlı Heptürk

Oyuncular                            : Kutsi (Demir), Deniz Baysal (Alara /Melek), Ebru Aykaç  (Asude Hanım ), Ege Aydan (Fikret Bey), Elif İskender (Meryem Hanım ), Çağlar Sayın (Volkan),  Seher Terzi (Bedriye Hanım), Berkan Bulut (Özgür), Onur Dikmen (Halil), Çetin Karakul (Savaş), Ebru Aytemur  (Ebru), Fatih Dokgöz (Hikmet), Özge İnce (Damla), Ayça Yağcıoğlu (Sedef), Pınar Deniz (Berrak), Biran Damla Yılmaz (Nesrin), Dilara Topuklular (Zeliha)

beyaz-yalan-4-00007

beyaz-yalan-4-00005

Yayın Tarihi : 18 Nisan Cumartesi/2015

Yayın Saati  : 20.00

loading...


Yorumlar
  • Sena

    Severek ve begenerek izliyoruz ama gunu kesinlesse iyi olur

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da94 sorgu var. 0,392 saniyede yüklendi.