“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Beni Affet Dizisinde Mert Altınışık Ayrılığı Üzerine

Dizi Magazin, Editörden 02 Temmuz 2016
3.360 views

Anıl Koldaş 1000 küsür bölümdür dizide rol alan Mert Altınışık’ın diziden ölerek ayrılmasını değerlendirdi.

Yaz sezonunun kendisini iyice hissettirdiği şu günlerde televizyon dünyasının ansız vedalara sahne olduğunu görmekteyiz. Kışlık sezonunun içerisinde yer alan ve bir şekilde ara veren ya da sona eren dizilerin iyice temizlendiğini de görmekteyiz.

Bahsi geçen kışlık diziler arasında yer alan ve günlük dizi furyasının ayaktan kalan ender yapımlarından olan Beni Affet’in vedası da çok çarpıcı oldu. Tam da ülkemiz dizi yapısına uygun şekilde sezon finali yapan yapımın içerisinde sağlam adam kalmadı. Ya hapse girdiler ya şehri terk ettiler ya da kurşunların hedefi oldular. Ama eminiz ki bunların çok büyük kısmı önümüzdeki sezonda da hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam edecekler. Yalnız bilinen bir durum var ki, diziden bir kişi kesin olarak ayrıldı.

Mert AltınışıkYoluna Show TV’de başlayan, daha sonra Star’a geçerek yerini sağlamlaştırarak 1000 bölüm barajını aşan yapımın başrol oyuncularından olan ve Kemal karakterini canlandıran Mert Altınışık diziye vurularak veda etti.

Cüneyt Arkın’ın o meşhur ölmeme sahnesini hatırlatan bir sahne ile izleyici karşısına çıkan ve bir türlü yere düşmeyerek pes dedirten Kemal karakteri önümüzdeki sene dizide yer almayacak. Tabi ki bu durumda akıllara Bahar karakterinin yanında hangi erkek başrolün getirileceğine dair değişik sorular geliyor.

Kemal karakterinin ölümü elbette sürpriz oldu ancak Beni Affet izleyicilerinin bu tür ayrılıklara alışkın olduklarını da biliyoruz. Çünkü bu tür sezon finallerinde illa birini öldürme geleneğine sahip bir yapımdan bahsediyoruz.

Sonuç olarak Kemal gitti geride Bahar kaldı.

Önümüzdeki sezon neyin ne olduğunu göreceğiz.

ANIL KOLDAŞ

loading...


Yorumlar
  • Seda Akay

    Osman Kozanı Unuttunuz Kemal Kozan Babasının Oğlu Derler Ya İkisi De Yıkılmadı

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da87 sorgu var. 0,281 saniyede yüklendi.