22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Beni Affet 993. Bölümü ile Pazartesi Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 03 Haziran 2016
781 views

Demir, Bahar’ı hasta bir şekilde kaçırıyor.

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Mert Altınışık, Gaye Turgut Evin, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

993.blm

Demir, Bahar’ı hasta bir şekilde kaçırıyor.
Demir, hasta bir şekilde baygın yatan Bahar’ı kaçırır. Deliye dönen Kemal, öfkeyle Demir’in peşine düşer ve Bahar’ı onun elinden kurtarır. Neriman’ın Şahin ve Sevgi’nin arasını bozması için tuttuğu kadın her şeyi itiraf eder. Gerçekleri öğrenen Mahir annesine sırt çevirir. Tati, Elif’e de reklam teklifinde bulununca, Umut ve Elif arasında kıskançlık krizi çıkar.
Feride ve Cüneyt, hastanede yaşam mücadelesi veren Reyhan’ın yanında olan Murat’a destek olurken, beklenmeedik bir telefon alırlar. Eylül ikiliyi yanına çağırır ve kaza günü Ahmet’in yanında Solmaz’ın da olduğunu hatırladığını söyler. Sedat, Memduh’un işbirliği ile hapishaneden çıkmak için gün sayar.

Yayın Günü : 6 Haziran Pazartesi
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da81 sorgu var. 0,355 saniyede yüklendi.