22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Beni Affet 801. Bölümü ile 9 Eylül Çarşamba Star’da

Tv'de Bu Hafta 07 Eylül 2015
1.436 views

Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisi olan Beni Affet yeni sezonda da izleyenleri ekran başına toplayacak. Başrollerini Mert Altınışık, Gaye Turgut Evin, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Zeynep Yasa, Ötüken Hürmüzlü’nün paylaştığı dizi yeni eklenen oyuncular ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Cüneyt, ablası Ziynet’in ölümünün acısını yaşayan Osman’ın yanındadır. Murat’ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Osman, bundan sonra oğlunun yanında olmak ister. Polis, Aziz’in ifadesiyle Nalan’ı sorguya alır. Ancak Nalan’ın elinde Aziz’in bile tahmin etmediği bir koz vardır. Öte yandan Eylül ve Feride, Güneş bebekle keyifli anlar yaşarlar.
Yakalanan Cesur, tüm sorgulamalara rağmen konuşmaz. Karısının hayatı için endişelenen Kemal, Cesur’dan Bahar’ın nerede olduğunu öğrenmekte kararlıdır. Ancak Bahar’ın yerini öğrenmeye çalışan başka bir isim daha vardır. Sevgi, Şahin’in dönüşüyle her şeyin yoluna gireceğine inanır. Şahin cezaevindeki kızı Kader’i kurtarmak ister.

Yayın Günü : 9 Eylül Çarşamba
Yayın Saati : 17.00 – Yeni Bölüm

KÜNYE

YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR

OYUNCULAR: ŞEYMA KORKMAZ (Feride), MURAT DANACI (Cüneyt), GAYE TURGUT EVİN (Bahar), MERT ALTINIŞIK (Kemal), NUSRET ŞENAY (Osman), ULVİYE KARACA (Zühre), ZEYNEP YASA (Yıldız), ÖTÜKEN HÜRMÜZLÜ (Ferman), GAMZE İĞDİROĞLU BAŞARIR (Eylül), DENİZ EVİN (Umut), CEREN Y.KARAKOÇ (Kader), İLKAY KAYKU (Sevgi), ZEYNEP AYTEK (Nazire), CÜNEYT METE (Cesur), YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER (İnci), MİTHAT ERDEML (Aziz), OKAN ŞENOZAN (Şahin), GÖKBERK YILDIRIM (Murat), BANU GÜNGÖR İNAL (Solmaz).

ÖYKÜ VE SENARYO: VURAL BALIKÇI, BARAN YILDIRIM, AYŞEM ÖZGE YOLDAŞ, MERVE ATEŞOĞLU.

GENEL KOORDİNATÖRLER: GÜLSEN U.ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL.

YÖNETMENLER : MİHRİBAN ŞAHİN, BERGÜZAR DEMİROĞLU, BUKET ÇAĞLAR ÇARTIL.

UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ

loading...


Yorumlar
  • mehmetcan

    perşembe cuma verin

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da83 sorgu var. 0,376 saniyede yüklendi.