“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

Barun Sobti Türkiye’de Hangi Programlara Katılacak?

Bollywood, Dizi Magazin 29 Şubat 2016
8.663 views

Bir Garip Aşk dizisinin Arnav’ı Barun Sobti’nin Türkiye planı ne Mesut Yar’ın Programı ile Söz Ve Müzik programları dışında başka bir yere konuk olacak mı?

Bir Garip Aşk dizisi ile ülkemizde Fenomen haline gelen Barun Sobti Kanal 7 nin davetlisi olarak 29 Şubat Pazartesi günü Türkiye’ye geldi.

Çok yoğun bir ilgiyle karşılaşan oyuncunun Kanal 7 binasında ki organizasyonu bazı sıkıntılar yaşansa da oldukça renkli geçti. Aşırı ilgiden dolayı  program sunucusu bir ara ne yapacağını şaşırdı. Barun Sobti’yi televizyondan izleyen birçok hayranı ise bu organizasyonu fiyasko olarak nitelendirdiler.

Sevilen oyuncu Türkiye’de iki programa katılacak. Bunlardan biri CNN Türk’te yayın yapan Mesut Yar’ın Burada Laf Çok programı ve Kanal 7 de salı günleri ekrana gelen Mustafa Bozkurt ve Mehmet Ercan’ın sunduğu Söz ve Müzik programı. Söz ve Müzik her hafta Salı günü canlı yayınla 23.45’te Kanal 7’de…

Sadece iki gün ülkemizde kalabilecek olan Barun sobti sonrasında Ülkesi Hindistan’a geri dönecek

loading...


Yorumlar
  • suzan

    aslında ıyı bır yonetmen ve guzel brı senaryo lazım Baruna davet etmek ve dızı yada fılım cekmek ..bu ne bıcım kazanc olur ..ınanılmaz..cunku o bır dunya star ve tum dunya onun ıcın öluyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da86 sorgu var. 0,378 saniyede yüklendi.