22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Aşkların En Güzeli Yayından Kaldırıldı!

Dizi Haberleri, Dizi Magazin, Editörden, Manşet 24 Aralık 2015
1.105 views

Son yıllarda ülkemizdeki televizyon kanalları günlük dizi işini çok ciddiye almaya başladı.

Son yıllarda ülkemizdeki televizyon kanalları günlük dizi işini çok ciddiye almaya başladı. En ufağından en büyüğüne kadar her kanal, günlük dizi koyarak vakti iyi geçirmeyi ve bu sayede izleyici elde etmeyi hedefleyen çalışmalarda bulundu.

Bu durumun oluşumunda Fox ve Star’ın önemli etkisinin bulunduğu söyleyebiliriz. Show’un ise Beni Affet’i Star’a göndermesi ve ardından yayınladığı bir günlük diziyi 6-7 bölümde yayından kaldırması bu dönemin en ilginç olaylarındandı. ATV ise bu işe hiç bulaşmadı, iyi de yaptı.

Gelişim anlamında en yeni olarak nitelendirebileceğiniz kanal olan TV8 de, bu günlük dizi furyasına kayıtsız kalamamış ve yayına Aşkların En Güzeli adlı bir günlük diziyi sokmuştu. Önceleri 19.45 civarı başlayan dizi, önce 14.15’e sonra ise 12.45’e çekilmiş ve bu saat dilimlerinde izlenmesi beklenmişti.

Ancak tüm bu hamleler başarısız oldu ve dizi sessiz sedasız hatta finalsiz bir şekilde yayından kaldırıldı.

Bu sayede ; dizi konusunda Hom Ofis, Maral,Ayrılsak da Beraberiz,Kaçak Gelinler, Bana Baba Dedi gibi ya hiç tutmayan ya da iyi başlayıp sonradan çakılan yapımlara sahip olan kanal, bu konudaki başarısızlığını bu diziyle de sürdürmüş oldu.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da98 sorgu var. 0,404 saniyede yüklendi.