Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Analar ve Anneler Ne Zaman Başlıyor?

Dizi Magazin, Fragmanlar, Video Galeri 17 Ekim 2015
612 views

Analar ve Anneler dizisinin yayın günü beli oldu.

Ay Yapım imzalı, Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal’ın rol aldığı Analar ve Anneler 22 Ekim Perşembe günü saat 20.00’da ATV’de başlıyor.

Analar ve Anneler; yetmişli yılların başında, Anadolu’nun küçük bir köyünde yaşayan Kader (Hazar Ergüçlü) ve İstanbul’da üniversitede okuyan evli bir genç kadın olan Zeliha’nın (Sinem Kobal) çarpıcı bir şekilde birleşen hayatlarını konu alıyor. Aynı evlat için savaşmak zorunda bırakılacak olan Kader ve Zeliha’nın yazgılarında büyük rol oynayan Neriman (Binnur Kaya), Neriman’ın polis kardeşi Ayhan (Okan Yalabık), Kader’le birbirlerini seven Mustafa (Ulaş Tuna Astepe) ve Zeliha’yı korumak için her şeyi göze alan Tahsin (Metin Akdülger) karakterleriyle öne çıkacak dizi, hikayesiyle izleyenleri derinden etkileyecek.

Senaristliğini Berkun Oya’nın yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği Analar ve Anneler sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla sezona damga vuracak. Analar ve Anneler 22 Ekim Perşembe günü saat 20.00’da ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

loading...


Yorumlar
  • Mehmetcan

    Dizi iple çekiyorum

  • Mehmetcan

    Nolur Ay yapım daha çok dizi sınama yapsın ay yapim çok seviyorum kara para Karadayı kara sevda böyle kara gidiyor çok güzel yola devam Reşat Nuri eseri dizi olsun ay yapim uygulasin alev alatli kerime nadir eseri dizi olsun

  • Mehmetcan

    Fragmanı beni çok etkiledi çok güzel dizi olacak keşke bunu Ayça Bingöl oynasa çok güzel olur ona dönem diziler çok yakışıyor sinem Kobal çok ağır oldu bu rol hakkında gelir konusu çok güzel oyuncular çok güzel güçlü kadro var sanırım ilk defa dönem dizi yapıyor ay yapim çok güzel dönem diziler bekliyorum

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,557 saniyede yüklendi.