Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (25 Ekim 2016 Salı)

24 Ekim 2016 Pazartesi Reytingleri (TNS)

22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Acil Aşk Aranıyor’da Bu Gece Evlilik Oyunu Var

Dizi Magazin 12 Nisan 2015
814 views

FAZIL, NİSAN VE SİNAN’A KOMİK VE ZOR ANLAR YAŞATACAK !

Ekranların en neşeli dizisi “Acil Aşk Aranıyor” izleyicilerini, bu hafta yine çok eğlenceli bir bölüm bekliyor ! Med Yapım imzalı “Acil Aşk Aranıyor” Pazar akşamı komedi ve romantizm yüklü yeni bölümüyle Show TV ekranında olacak.

“Acil Aşk Aranıyor”’un Pazar akşamı Show TV’de ekrana gelecek olan yeni bölümünde; Sinan ve Ayla’nın dedesi Fazıl, bakıcısının istifası üzerine Sinan’a gelmek zorunda kalmıştır. Fazıl’ın bu beklenmedik gelişi, Nisan ve Sinan’ın zor durumda kalmasına neden olur. Alzemier hastası Fazıl, Nisan ve Sinan’ı evli zannettiğinden, Nisan Sinan’ın evinde yaşıyormuş gibi görünmeye mecbur kalır. Fazıl’ın yer yer yaşadığı zihin bulanıklıkları Nisan ve Sinan ikilisine komik ve zor anlar yaşatacak…

Acil Aşk Aranıyor 5. Bölüm Fragmanı İçin Tıklayınız

Acil Aşk Aranıyor 5. Bölüm Resimleri İçin Tıklayınız

Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin süpervizörlüğünü ise, Merve Girgin üstleniyor.

Show TV’nin iddialı dizisi “Acil Aşk Aranıyor”’un güçlü oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat) ve Serkan Öztürk (Malik) rol alıyor.

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da93 sorgu var. 0,354 saniyede yüklendi.