Zengin Kız Fakir Oğlan Dizisi – Trt1


Zengin Kız Fakir Oğlan 127. Bölümü ile 17 Mayıs 2015 Pazar Saat 19.50’de Trt1’de
Sezon: 3

17 Mayıs 2015 Pazar, 01:44
Zengin Kız Fakir OğlanZengin Kız Fakir Oğlan dizisinin oyuncuları,Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Zengin Kız Fakir Oğlan’da Trabzonspor Rüzgarı Esecek! Fanatik Trabzonspor’lu olan Kemal Bey, arkadaşları arasında beş yılda bir düzenlenen ve çok önem verdiği halı saha maçı için gün saymaktadır. Maç günü yaklaştıkça villadaki ortam da gergin bir hal almaya başlamıştır. Tüm aile, Kemal’i bu önemli maça hazırlamak için adeta seferber olmuştur. Kemal Bey bu maçta, en değer verdiği eşyası olan imzalı Trabzonspor formasını giyecektir. Ancak forma talihsiz bir kaza sonucu yanar ve Trabzonspor’lu efsane futbolcu Ali Kemal’in imzası yok olmuştur! Nurhan, Sarp ve Şükrü’nün, Kemal Bey durumu anlamadan, bir çözüm yolu bulması gerekmektedir! Nurhan, Sarp ve Şükrü’nün Trabzonspor’lu efsane futbolcu Ali Kemal’e uzanan yolculukları birbirinden komik anların yaşanmasına sebep olur!

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN 125. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN 125. BÖLÜM RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kıvanç Baran Arslan, Zengin Kız Fakir Oğlan Dizisine Katıldı

zengin-kız-fakir-oğlanTrt 1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Ufuk Özkan, Şeyla Halis, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel ve Kemal Kuruçay gibi isimlerin yer aldığı dizi Zengin Kız Fakir Oğlan bünyesine yeni bir ismi katıyor.

Dizinin kadrosuna dahil olan isim ise daha önce Doksanlar dizisi ve Oğlum Bak Git filmiyle dikkat çeken oyuncu Kıvanç Baran Aslan olacak.

Zengin Kız Fakir Oğlan her Çarşamba Trt1’de!

 

SEKSENLER’in yapımcısından yepyeni bir dizi… “Zengin Kız Fakir Oğlan” 30 Ağustos’ da TRT1 ekranlarında…

MinT prodüksiyondan yepyeni bir aile komedisi daha. Projeleri ile ailedeki herkesi ekran başına çekmeye çalışan MinT prodüksiyon, yine tüm aile fertleri tarafından izlenebilecek, yepyeni projesi “Zengin Kız Fakir Oğlan’ın” startını verdi.

Başrollerinde, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Mahir İpek, Şeyla Halis, Kemal Kuruçay ve Gözde Okur yer alıyor. Daha bir çok tanınmış simanın yer aldığı yeni komedi dizisinin projesi Birol Güven tarafından hazırlandı. Dizi yi Caner Güler, Metin Açıkgöz ve Müfit Can Saçıntı kaleme alıyor.

Dizinin rejisörlüğünü, geçen yılın Altın Portakallı yönetmeni Hasan Tolga Pulat yapacak.
Zengin Kız Fakir Oğlan, modern bir Keloğlan masalı. Sıradan bir banka çalışanı olan, Ufuk Özkan’ın (Nurhan) zengin bir aileye damat adayı olması ve kızlarını canından çok seven baba Hüseyin Avni Danyal’ın (Kemal) ise onu kızına layık görmemesi üzerine olaylar gelişiyor.
TRT ekranlarında yayınlaması planlanan dizinin yeni sezonda yayına girmesi bekleniyor.

Genel Konusu

Son derece varlıklı Kemal bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta aptal gibi görünen bir adamı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirdiğinde kıyameti koparır. Bu adamdan kurtulmanın yollarını aramaya başlar.
Bu yolda en büyük yardımcısı, büyük kızı Rüyam’ın Nişanlısı Sarp’tır. Sarp her ne kadar zengin, kültürlü ve büyük kızına layık bir damat adayı gibi görünse de her türlü dalaverayı çevirecek bir tiptir. Yeni damat adayı karşısında kendini ön plana çıkarmak için elinden gelini yapar ve bu tavrı nedeniyle kayın pederi Kemal beyin takdirini kazanır.
İşte dizimiz Kemal beyin, kızına karşı kötü olmadan, onu küstürmeden, yeni damat adayından kurtulmanın yollarını aramasını anlatır. Zengin Kız Fakir Oğlan; padişahın kızının peşindeki modern bir Keloğlan hikayesidir.

Zengin Kız Fakir Oğlan 1. Bölümü30 Ağustos perşembe Saat 19.50′de Trt1′de

İlgili Aramalar
Haberler Teması. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz