25 Ekim 2016 Salı Reytingleri (TNS)

#Anne Dizisi Büyük Beğeni Topladı

Kara Sevda Dizisi – Star

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi – Show Tv

Yüksek Sosyete Yükselmeye Devam Ediyor

Dizi Magazin, Editörden 24 Haziran 2016
266 views

Dizi Arısı Star Tv’nin yükselen dizisi Yüksek Sosyete dizisini ele aldı.

Yüksek Sosyete, yükselişini sürdürdü. 23 Haziran perşembe reytinglerine baktığımızda tüm kategorilerde 2. sırada; yani en çok izlenen dizi konumunda.

Diğer yeni diziler nal toplaya dursun,  Yüksek Sosyete ilk bölümden itibaren yüksekten uçarak şimdilik “yazın dizisi olacağım” durumlarında. Survivor faktörü haftaya olmayacağına göre, önümüzde ki hafta”en çok izlenen dizi” konumuna yükselmesi sürpriz olmaz.

yüksek-sosyete dizisi ilk resimler-05Peki neden onca yeni dizi içinden Yüksek Sosyete seyirci tarafından benimsendi?

Şimdi; öncelikle cast olarak oldukça elverişli bir kadro oluşturulmuş; Genç oyuncuların uyumu ve oyunculukları beğeni topluyor. Yani bu şu anlama geliyor. İnandırıyorlar!

yüksek-sosyete dizisi ilk resimler-03Hikaye her zaman ki gibi “benim yerime geçer misin” klişesi üzerine kurulu; hatta Kore esintilerinden hallice olsa bile, bizim prodüksiyon bu işi sanki Kore’lilerden çok daha iyi başarmış gibi duruyor.

Geçen yaz Kiralık Aşk dizisinin çiflerini konuştuk. Bu sene de anlaşılan o ki Hazer Ergüçlü ve Engin Öztürk konuşacağız. Çünkü resim olarak çok uyumlu ve güzeller. Bu uyum rollerine de yansıyınca tadından yenmeyecek bir şölen sofrasına oturmuş gibi oluyorsunuz.

Yüksek Sosyete 1. Bölüm Dizisi-08Zuhal Olcay, açısından handikap sayılabilecek bir rol aslında. “İffet” ve “Bir Aşk Hikayesi” dizilerinde ki karakterinden esintiler taşısa da, Süreyya Koran olarak elbisesini öğle bir giymiş ki çok ufacık nüanslarla bile geçmişinde ki tüm rollerini unutturuyor.  Bana göre sinemada harikalar yaratan Zuhal Olcay‘ın televizyon kariyerinde ki sıçrayışı Süreyya Koran karakteri olacaktır diye düşünüyorum.

Lafın özü Yüksek Sosyete şimdilik yazın galibi konumunda; Olur da “ben daha iyiyim” deyip ekranı süsleyecek olan varsa gelsin. Bu işimize gelir.

 

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da100 sorgu var. 0,460 saniyede yüklendi.