Yüksek Sosyete 17. Bölüm Resimleri veFragmanı

Cesur Yürek 2. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bodrum Masalı 9. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ekim 2016 Perşembe)

Yeşil Yaban Arısı Pazartesi Show Tv’de

Tv'de Sinema 28 Temmuz 2016
279 views

Yeşil Yaban Arısı filminin oyuncuları ve konusu nedir; ne zaman yayınlanacak ve diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada.


Yeşil Yaban Arısı 0005

YEŞİL YABAN ARISI

Orjinal Adı: The Green Hornet
Yönetmen : Michel Gondry
Oyuncular: Seth Royen, Cameron Diaz, Jay Chou
Türü: Aksiyon, Suç ,Gerilim
Yapım Yılı: 2011 / ABD

Su
Hayatına bir yön çizmeden, halinden memnun bir şekilde alemlere koşturan Reid’in babası gizemli bir şekilde hayatını kaybedince, Reid’e dev bir medya imparatorluğu miras kalır. Babasının daha yaratıcı ve yetenekli çalışanlarından biri olan Kato ile dost olan Reid, hayatında ilk kez anlamlı bir şey yapma fırsatını yakalar: suça karşı savaşmak. Suçlulara yaklaşmak için de mükemmel bir plan yaparlar, o da kendilerini suçlu oçla savaşan gizli kahraman Yeşil Yaban Arısı !!!

larak tanıtmaktır. Kanunu çiğneyerek koruyan Reid, Yeşil Yaban Arısı adlı suç savaşçısı haline dönüşerek Kato ile birlikte sokakları dolaşmaya ve korumaya başlar…

Kato, tüm dehasını ve yeteneğini kullanarak silah teknolojisinin geldiği son noktayı temsil eden ama aynı zamanda nostaljik bir hava da taşıyan, ateş gücünde olduğu kadar beygir gücünde de takipsiz, yok edilmesi imkansız Siyah İnci isimli bir otomobil yaratır. Bu müthiş tekerlikli orduyla yol alan ve Kato’nun dahice tasarladığı cihazlarla suçlulara aman vermeyen Yeşil Yaban Arısı ve arkadaşı Kato kısa sürede isim yapmaya başlar ve Reid’in yeni sekreteri Lenore Case’in de yardımlarıyla Los Angeles’ın sert yeraltı dünyasını elinde tutan Benjamin Chudnofsky’nin peşine düşerler. Ancak Chudnofsky’nin kendine has planları vardır: o da Yeşil Yaban Arısı’nı tek seferde ve sonsuza dek ezmek.

Yayın Günü: 1 Ağusros Pazartesi

Yayın Saati: 22.15 


loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da103 sorgu var. 0,407 saniyede yüklendi.