Gülümse Yeter Bu Gece Final Yapıyor

16 Ocak 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

İstanbullu Gelin Dizisine 4 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (6 Ocak 2017 Cuma)

Yeni Bir Hayat’sa 2. Hafta Kimler Elendi?

Tv Magazin 21 Şubat 2016
718 views

hikaye… Hepsinin ortak noktası ise yeni bir hayat istiyor olmaları. Kendilerini hayata yeniden hazırlamak isteyen yarışmacılar aynı evde ortak bir amaçla buluştu.

BİRBİRİNDEN İDDİALI YARIŞMACILAR!

Yeni Bir Hayat’ın yarışmacıları arasında; Ela, Burak, Ece, İzzet, Canan, Serdar, Havva, Oktay, Dilara, Kemal, Yeliz, Fevki, Tufan ve Büşra yer alıyor. Hafta başında birbirleriyle eşleşen yarışmacılar Yeni Bir Hayat’a beraber hazırlanacaklar.

ELEME HEYECANI!

Final gecesinde jüri karşısına çıkan yarışmacılar, tüm hafta aldıkları eğitimleri sergiledi. Hafta içi sergiledikleri performanslara göre puanlanan yarışmacılar bu kez jüri karşısında ter döktü.  Puanlama sonucunda haftanın birincileri erkekler evinden ‘Tufan’ olurken, kızlar evinden ise ‘Dilara’ oldu. Jüri puanları doğrultusunda en düşük puanı alan 6 yarışmacı arasından jüri 2 yarışmacıyı koruma altına aldı. Geriye kalan 4 yarışmacının kaderini ev arkadaşları belirledi.

“SERDAR VE CANAN” ELENDİ!

Yeni Bir Hayat Hafta Finali (5)

Geriye kalan yarışmacılar bu kez de ev arkadaşları tarafından oylandı. Ev halkı tarafından yapılan oylama sonucunda ise Yeni Bir Hayat’a erkekler evinden Serdar, kızlar evinden ise Canan veda etti. Yeni başlayacak haftada ise elenen yarışmacıların yerine yeni yarışmacılar eklenecek.

Yeni Bir Hayat Hafta Finali (1)

Yeni Bir Hayat Hafta Finali (2)

Yeni Bir Hayat Hafta Finali (3)

Yeni Bir Hayat Hafta Finali (4)

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da99 sorgu var. 0,424 saniyede yüklendi.