22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Unutma Beni Dizisinin Final Haberi Asılsız Çıktı

Dizi Magazin 30 Nisan 2015
4.058 views

Unutma Beni Dizisi devam ediyor.

Yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği ve başrollerinde Didem Özkavukçu, Osman Karakoç, Berivan Edebali, Olcay Kavuzlu, Elif Şanlı, Füsun Günuğur ve Kurtuluş Şakirağaoğlu’nun rol aldığı Unutma Beni dizisinin Haziran ayında final yapacağı iddia edilmişti.

Dizinin yapım şirketi Focus Film bu iddialara kişisel sosyal medya hesabında son noktayı koydu. Yapım şirketi dizinin yeni bölümleriyle Fox TV’de ekrana gelmeye devam edeceğini açıkladı.

İşte, o açıklama:

Değerli Basın mensupları ve saygıdeğer “Unutma Beni” dizisi izleyicileri, 2 gündür basında yer alan “Unutma Beni bitiyor!” ve benzeri başlıklı yapılan haberler asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır. Çekimlerine süratle devam edilen ve tüm ekibimizin sizlere daha güzel bölümler hazırlamak üzere çabaladığı bu günlerde böyle haberlerin çıkması hem bizleri hem de tüm Unutma Beni dizisi ekibini derinden üzmüştür. Dizinin yapım şirketi olarak bizler, siz değerli izleyicilerimize dizimizin Fox Tv de, aynı saatte, aynı gününde yayınlanmaya devam edeceğini bildirmek istiyoruz. Hakkımızda yazılabilecek herhangi bir yazıdan önce doğru bilgiyi alabilmek adına tarafımıza sorulmasını ve doğruyu yansıtmayan haberlerle kamuoyunun yanlış bilgilendirilmemesini önemle rica ederiz.“

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da97 sorgu var. 0,447 saniyede yüklendi.