Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan ve Ankaralı Coşkun Bayramın 1. Günü Her Şey Dahil’de

13 Ekim 2013 Pazar, 18:47
Her Şey Dahil (4)

Her Şey Dahil (2)Ekranların efsane ikilisi Alişan ve Çağla Şikel, Her Şey Dahil’le bayram boyunca birbirinden renkli konuklarıyla, hafta içi her gün SHOW TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Concept Plato’nun yapımını, Tayfun Topal’ın ise yapımcılığını üstlendiği, HER ŞEY DAHİL; “DÜN NELER OLDU?” içeriğiyle gündemin öne çıkan başlıklarını, internette ve www.haberturk.com’da en çok tıklanan haberleri, olayın olduğu yere, AJANS HABERTÜRK aracılığı ile canlı bağlantılar yaparak ve olayın kahramanlarını stüdyoda konuk ederek ele alıyor.

Her Şey Dahil’de kurulan magazin masasında cemiyet ve sanat dünyasının gündemi sıcağı sıcağına masaya yatırlırken, magazin gündemi programa gelen birbirinden ünlü konuklar ve başarılı magazin muhabiri Seyhan Erdağ tarafından yorumlanıyor.

Alişan ve Çağla Şikel, Bayramın 1. Günü Her Şey Dahil’e, Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan ve Ankaralı Coşkun ile Anadolu Ateşi’nin çocuklardan oluşan dans grubu Kıvılcım’ı konuk ediyor.

Alişan ve Çağla Şikel İstanbul da aktüel çekimlere çıkarak gündemi vatandaşa sormaya devam ediyor. Ayrıca ünlü aşçı Özgür Şef ile dışarıda yapılacak mutfak-yemek çekimlerinin yanısıra dünyanın en ilginç insanları ve değişik şovları da Her Şey Dahil’de!

Alişan ve Çağla Şikel ikilisinin sunumuyla Her Şey Dahil, 15 Ekim Salı günü saat 10.00’da bayram coşkusunun yaşanacağı yeni bölümüyle SHOW TV’de!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler. Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz