22 Ekim 2016 Cumartesi Reytingleri (TNS)

Anne 1. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Arka Sokaklar Dizisine 3 Yeni Oyuncu

Gülümse Yeter 14. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Turan Görüryılmaz İle Mercek Altı 18 Mayıs Pazartesi Kanaltürk’de

Tv'de Bu Hafta 17 Mayıs 2015
553 views

Kanaltürk Sorunları “Mercek Altına” Alıyor!

Kanaltürk’ün deneyimli haber spikeri Turan Görüryılmaz’ın sunacağı programda, halkın gündeminde olan her türlü sorunu mağdurlarıyla, karşıt taraflarıyla ve konunun uzmanlarıyla birlikte canlı yayında mercek altına yatırıyor.
Ayrıca her bölümünde birbirinden farklı, çarpıcı ancak bir o kadar da objektif haber dosyalarıyla da gündeme damgasını vuruyor.
Programda bu haftada birbirinden önemli haber dosyaları masaya yatırılıyor.
Gıda Fiyatları Neden Yükseliyor?
Dünya genelinde gıda fiyatları hızla azalırken Türkiye’de neden yükseliyor? Ürünler tarladan sofraya gelene kadar nasıl fiyat değişimlerine uğruyor? Bazı fırsatçılar ceplerini doldurabilmek için fiyatlarla nasıl ve hangi yollardan oynuyor?
Çürük Ürünler Vatandaşa Mı Yediriliyor?
Taze kaliteli ürünler yurtdışına ve büyük marketlere gönderilirken çürük ve hormonlu ürünler dar gelirli vatandaşın alışveriş yaptığı pazarlara mı sürülüyor? Üretici, aracı, perakendeci ve tüketiciler bir araya geliyor, gıda fiyatlarındaki yükselişin ardında yatan çarpıcı gerçekler tartışılıyor
Avukat Görünümlü Dolandırıcılar İşbaşında!
Asker, polis, hakimim diyerek vatandaşları kandıran fırsatçılar şimdi de gerçek avukatların ismini mi kullanmaya başladı? Çok sayıda vatandaşı arayan sahte avukat, insanları nasıl dolandırdı? Akıl almaz dolandırıcılık olayı Turan Görüryılmaz’ın sunumuyla Mercek Altı’nda…
Yayın Tarihi: 18 Mayıs Pazartesi
Yayın Saati: 23:45

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da85 sorgu var. 0,391 saniyede yüklendi.