27 Şubat 2017 Pazartesi Reytingleri (TNS)

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (28 Şubat 2017 Salı)

Poyraz Karayel 82. ve Final Bölümü Resimleri ve Fragmanı

Yeni Gelin Dizisinin Yayın Tarihi Netleşti

Tolgahan Sayışman: “Toprak’ın Lale Devri’ne katılması dizinin temposunu artıracak”

Dizi Magazin, Dizi Resimleri 24 Şubat 2011
2.286 views

Televizyondizisi.com’un haberine göre Yer Gök Aşk dizisinin başrol oyuncularından Selen Soyder‘in, Toprak karakteri ile Lale Devri‘ne geçmesi 23 Şubat çarşamba günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde basına tanıtıldı. “Crossover” denilen ve yurt dışında örnekleri görülen bu uygulama ülkemizde ilk kez deneniyor. Basın toplantısında Selen Soyder ile birlikte Lale Devri‘nin oyuncularından Tolgahan Sayışman, Serenay Sarıkaya ve Gül Onat‘da hazır bulundu.

Tolgahan Sayışman, Toprak karakterinin Lale Devri dizisine dahil olmasını şöyle değerlendirdi. “Gül Abla (dizi de ki annesi) ile beraber Ürgüp’e gittik. Ordaki çekimler çok eğlenceli oldu işin açıkcası. Değişik bir işin içinde olmak heyecanlandırdı bizi. Ürgüp’de başlayıp devamını İstanbul’da sürdüreceğimiz bir hikaye daha başladı. Bunun Lale Devri için çok olumlu olacağını düşünüyorum. Toprak’ın Lale Devri’ne katılması dizinin temposu artıracaktır.”dedi. Konu ile ilgli olarak Serenay Sarıkaya‘da “Yeşim’i Kötü günlerin beklediği kesin” diyerek olaya espirili bir yaklaşım getirken,  Toprak ile Yeşim arasındaki çatışmaların diziye heyecan getireceğini ifade etti.

Selen Soyder ise Lale Devri dizisine dahil olması ile birlikte kendisi için yeni bir heyecanın başladığını vurguladı. Rol arkadaşları Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya‘yı iyi huylu ve naif bir ikili olarak tanımlayan Soyder, ayrıca “Birbirlerine çok benziyorlar ve çok tatlılar. O yüzden bir adaptasyon sorunu yaşamadım” diyerek rol arkadaşlarını övdü.

Toplantı süresince basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ve onlarla yakından ilgilenen oyuncular, sıcak ve samimi yaklaşımları ile uyum içersinde çalıştıklarının sinyallerini vermiş oldular.

Basın Toplantısından Kareler

Serenay Sarıkaya, Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder

Serenay Sarıkaya, Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder

Serenay Sarıkaya

Selen Soyder, Gül Onat, Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya

loading...


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da126 sorgu var. 0,511 saniyede yüklendi.