“Survivor Panorama” Her Gün Canlı Yayınla TV8’de

Bodrum Masalı 20. Bölüm Resimleri ve Fragmanı

Bugün Hangi Dizi Veya Programı İzleyeceksiniz? (20 Ocak 2017 Cuma)

19 Ocak 2017 Perşembe Reytingleri (TNS)

“Titiz Misin?” 17 Aralık Perşembe Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 16 Aralık 2015
845 views

TEMİZLENMEYİ BEKLEYEN EVLER,
SÜRPRİZLER VE MUHTEŞEM ÖDÜLLER!

Siz titiz olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? Temizliğin püf noktalarını en iyi ben bilirim, lekelerle mücadelede üstüme yok, doğru ürünü doğru alanda kullanmak önemlidir, tozlara savaş açtım en titiz benim diyorsanız “Titiz Misin?” hafta içi her gün Show TV ekranlarında sizleri bekliyor.

Haftanın beş günü, dört yarışmacının verilen zorlu temizlik görevlerini tamamlayarak birinci olmak için yarışacağı ve her yarışmacıya, Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın “titizlik puanı” vereceği yarışmada puanlama belli olduktan sonra haftanın birincisi belli olacak ve “beş adet tam altın” kazanacak. Her gün bir konuda püf noktası köşesinin yapılacağı “Titiz Misin?” izleyiciyi hem eğlendirecek hem de günlük hayatın büyük bir parçası olan temizliğin nasıl doğru ve sıkılmadan yapılacağını gösterecek.

“Titiz Misin?” yeni bölümünde Semiha Toprak‘ın Nurtepe’deki evine konuk oluyor. Haftanın 4. gününde Doç. Dr. Oğuz Özyaral buzdolabında oluşan kötü kokuların nasıl giderileceği ve buzdolabının güzel kokması için neler yapılmalı üzerine önemli detaylar verecek.

 

Birbirinden titiz dört yarışmacı, temizlenmeyi bekleyen evler, sürprizler ve muhteşem ödüller sizleri beklediği Türkiye’nin en titiz yarışması Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunumu ile “Titiz Misin?” tüm heyecanı ile Show TV’de sizleri bekliyor!

Titiz Misin?” 17 Aralık Perşembe saat 16.45’te Show TV’de!

 

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da95 sorgu var. 0,324 saniyede yüklendi.