Familya Dizisi Bitecek mi?

Fulya Zenginer Öğrenciler ile Bir Araya Geldi

Kertenkele’de Horon Eşliğinde İlan- Aşk Edildi

Cesur ve Güzel 2. Tanıtım Fragmanı Yayındandı

Titanların Savaşı Pazar Show Tv’de

Tv'de Sinema, Video Galeri 20 Eylül 2015
2.801 views

CLASH OF TITANS

Titanların Savaşı  filminin oyuncuları,Titanların Savaşı  filminin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Titanların Savaşı  filmi ile ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

TİTANLARIN SAVAŞI

(CLASH OF TITANS)

20 EYLÜL PAZAR / 22.15

+13 Şiddet Korku

 “TİTANLARIN SAVAŞI”

PAZAR GECESİ SHOW TV’DE!

Yönetmenliğini Louis Leterrier’in yaptığı, Sam Worthington, Liam Neeson ve Ralph Fiennes gibi usta oyuncuların yer aldığı 2010 yapımı “Titanların Savaşı” Pazar gecesi Show TV’de!

 

İyiler ile kötüler arasında süregelen amansız çatışmanın mitolojik unsurlarla aktarıldığı bu destansı filmde, nihai güç için süren mücadele, etkileyici bir sinematografi ile aktarılıyor. İnsanlar krallara karşı ve krallar da tanrılara karşı husumet beslemektedir. Öte yandan, tanrılar arasındaki savaş dünyanın sonunu getirebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus (Sam Worthington), ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı fitneci Hades (Ralph Fiennes)’e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus (Liam Neeson)’un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek iblisler kralı Hades’e karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir.

 

“Titanların Savaşı”, 20 Eylül Pazar gecesi saat 22.15’de Show TV’de!

loading...


Yorumlar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Sayfa da101 sorgu var. 0,546 saniyede yüklendi.